Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrioci to bandyci?
~stara niezalogowany
12 listopada 2013r. o 22:36
motywacja :
~stara napisał(a): Tym rozwydrzonym ...om trzeba po prostu porządnie sprać dupęę!!!

A może po prostu zapewnić warunki do godnego bytu?

A które to pokolenie Polaków miało kiedykolwiek lepsze"warunki do godnego bytu" niż ta chuliganeria? Mają wolność o jakiej ja w komunie pomarzyc tylko mogłam. Że pracy nie ma? Jest, ale trzeba coś umieć, szanować pracę, być oszczędnym i nie żądać kokosów i luksusów na starcie. Trochę cierpliwości, młodzi bandyci. Z takim zachowaniem nie dla nich miejsca wśród normalnych ludzi. To są idioci, którzy chcą wszystko burzyć, nic nie potrafia budować. Są chorzy z nienawiści i zawiści do tych, co po prostu pracują i do czegoś doszli.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2013r. o 22:39
alter napisał(a): ...przestań biegać za mną po tematach, znajdź sobie innego idola :D


Z przyjemnością i natychmiast jak tylko przestaniesz wypisywać farmazony. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 listopada 2013r. o 22:42
~ napisał(a):
Z przyjemnością i natychmiast jak tylko przestaniesz wypisywać farmazony. :D


Będę wypisywał co tylko uznam za stosowne. Co ty możesz wiedzieć o Polskości o Patriotyźmie? Skoro nie czytałeś Pana Tadeusza. Żenada. hehe :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2013r. o 22:48
alter napisał(a):
~ napisał(a):
Z przyjemnością i natychmiast jak tylko przestaniesz wypisywać farmazony. :D


Będę wypisywał co tylko uznam za stosowne. Co ty możesz wiedzieć o Polskości o Patriotyźmie? Skoro nie czytałeś Pana Tadeusza. Żenada. hehe :D


Jak ja czytałem Pana Tadeusza to ty jeszcze majtki zębami podtrzymywałeś. Amen. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2013r. o 22:59
~stara napisał(a):
A które to pokolenie Polaków miało kiedykolwiek lepsze"warunki do godnego bytu" niż ta chuliganeria?


O ile mi wiadomo nie było takiego pokolenia, prawda , że dziwne :) Ta chuliganeria również perespektyw nie ma , dlatego , jak Alter słusznie zauważył, protestuje.

Droga ... Stara :) Zawsze irytowało mnie święte oburzenie. Wymień mi chociaż dwa aspekty naszej rzeczywistości , które można byłoby uznać za sukces, jeśli Ci się to uda , to również będę nazywał Narodowców chuliganami. A pluszowym misiem się nie przejmujcie , młode toto i płoche , a najprawdopodobniej skoligacone z POpaprańcami.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2013r. o 23:04
Falco to samo, stary a głupi.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
12 listopada 2013r. o 23:17
Pannazdzieckiem napisał(a): Ta chuliganeria również perespektyw nie ma , dlatego , jak Alter słusznie zauważył, protestuje.



wymien ich wczorajsze żądania skoro protestowali. biedny nie odważy rzucić się kamieniem bez zastanowienia

Pannazdzieckiem napisał(a):
Wymień mi chociaż dwa aspekty naszej rzeczywistości , które można byłoby uznać za sukces,


dostep do internetu, swobodne poruszanie sie po ue
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2013r. o 23:34
Nie wiedziałem , że jesteś taki Stary Mirek :) Paszport możesz sobie w buty włożyć , będzie się tam ślicznie komponował z wystającą słomą, a dostęp do internetu po co Ci jest potrzebny ? , żeby patrzeć na gołe baby ? ... skoro nie potrafisz czytać i pisać. Jesteśmy wychodkiem Europy , pomimo geograficznego położenia. Rządzą nami złodzieje i i.dioci. Naród wymiera , a Ty mówisz , że jest fajnie. Chłopie obudź się, mniej tefałenu i będzie dobrze :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza