Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~~Lewaki do paki niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 13:24
Horus napisał(a): nie daj się Przemek...hahaha

może zrób to wtedy jak wszyscy obecni tu piso.ry przeproszą za swoje zachowanie na forum i za kłamstwa jakie powielają za swoimi ''ideologami''

sasinami ,suskimi ,karczewskimi czy mkkwaczami i pinokiami ...
jak przeproszą za chamstwo pawłowiczek czy gosiwskich ...jak przeproszą za oszustwa i kłamstwa kemp i i innych ''beci''
jak przeproszą za piotrowiczów i kryżych ...

jak przeproszą za ...

:][img=1609512676_905q63v.jpg]

Lewaki nie mają i nie będą mieli władzy. Możecie se tylko pogadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koscielny niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 18:23
~~Brunatnopopielaty Rącznik napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): nie zmieniłem poglądów.
Wszystko co pisałem wtedy bez wstydu mogę odtwarzać.


Dobre sobie to tak jak z tym swoim ateizmem, ślub wziął dzieci ochrzcił wysłał do komunii a teraz wieki ateista.

Ten panem wieczorami po cichu biegał do koscioła na Łasickom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
13 czerwca 2021r. o 7:01
Na Sw Jadwigi jest otwarty smietnik ,gołębie tam kupczyja i sikaja ,a żule spią.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Komu ten smietnik niezalogowany
13 czerwca 2021r. o 9:45
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Na Sw Jadwigi jest otwarty smietnik ,gołębie tam kupczyja i sikaja ,a żule spią.Zastosowana autokorekta

~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Na Sw Jadwigi jest otwarty smietnik ,gołębie tam kupczyja i sikaja ,a żule spią.Zastosowana autokorekta

Niech spią spokojnie bo będzie tam ciasno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
15 stycznia 2023r. o 20:18
''Proszę się przedstawić Czytelnikom Bolec.Info.

''W największym skrócie: Przemysław Moszczyński, mam 60 lat, zamieszkały Bolesławiec, żonaty, dorosłe dzieci, wykształcenie średnie techniczne - technik budowlany oraz technik samochodowy.

Jest Pan szefem Twojego Ruchu w powiecie bolesławieckim? Jakie jeszcze funkcje Pan pełni?

Tak. Jestem także członkiem Dolnośląskiej Rady Wojewódzkiej Twojego Ruchu.

Dowiedziałem się że zamierza Pan kandydować na stanowisko Prezydenta Bolesławca?

Tak i nie.

Tak i nie? Co to znaczy? Chce Pan być prezydentem, czy nie?

Jeśli wynik okazałby się pozytywny wystąpiłbym natychmiast o nadanie tej funkcji właściwej mu nazwy - burmistrza. Funkcja ta ma służyć głównie interesom mieszkańców, a nie ponad miarę budować pozycję szefa.

W czym, według Pana, jest Pan lepszy od aktualnego prezydenta Bolesławca Piotra Romana?

To akurat jest zupełnie oczywiste. Piotr Roman reprezentuje interesy swoje oraz podległych mu ludzi. Ja natomiast chcę reprezentować interesy wszystkich mieszkańców, bez względu na to kim są. ''


o ile uznam że nie są to ''śmieci'' ;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cytat z PanaM niezalogowany
15 stycznia 2023r. o 20:48
Przemo w jednym ma rację w stosunku do obecnych tzw. polityków:
To akurat jest zupełnie oczywiste. Piotr Roman reprezentuje interesy swoje oraz podległych mu ludzi. Ja natomiast chcę reprezentować interesy wszystkich mieszkańców, bez względu na to kim są.
Te słowa są aktualne jak nigdy. POPiSy i LSD/Razem-Hołownia i PeeSeL - każdy ciągnie sukno w swoją stronę. A nam zewsząd nędza na życzenie eurotęczowozielonych komunistów.
W sprawie Mimii Ełropejskiej Przemo nie ma racji - to jest dopiero super koryto i Mumię czas kasować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
15 stycznia 2023r. o 21:01
bzdura ...kto był przed Romanem"...pamiętasz?
czy reprezentował mieszkańców?
nigdy nie robił tego ani Roman ani żaden z jego poprzedników ...za to po prezydenturze wylądowali a to w wodociągach a to w ciepłowni...
popatrz na ''kariery'' innych ''lokalsów''
co którykolwiek z nich zrobił coś konkretnego dla mieszkańców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Dynia niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 15:52
niektórzy umarli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.