Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
10114
#alter nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 22:44
emem napisał(a): Nie robie za niczyjego asytetna. Ale zgadzam sie z niektorymi postulatami Przemyslawa.
Zobaczymy jakie beda wyniki tegorocznej elekcji i byc moze zdecyduje sie na start za cztery lata, zeby przejac stery i pokazac jak Boleslawiec moglby sie naprawde rozwijac ;)


Myślę, że troszkę za szybko wyskoczyłeś przed naszego kandydata :)
Może bardziej się nadajesz na prezydenta, jak on. Miałem ochotę się z niego pośmiać, teraz to się może nie udać ;)

Nie dostrzegasz jego prostych słabości? Jego niekompetencji? Nie wystarczy się zgadzać z postulatami.

Jest zarzut, że miasto za słabo wspiera Gliniadę? Jak to się ma z postulatem PanM o oszczędnościach?

Co do twoich uwag jeszcze się odniosę. Wstępnie jednak powiem, że są dość powierzchowne, i ma wiele słabości.

Łatwo się rządzi, kiedy się nie rządzi. Bez kompetencji PanM będzie tylko marionetką asystentów :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 22:49
''Miałem ochotę się z niego pośmiać, teraz to się może nie udać ;)''

i kto tu jest prymitywem?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 22:50
falco napisał(a): ''Miałem ochotę się z niego pośmiać, teraz to się może nie udać ;)''

i kto tu jest prymitywem?



Ty?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 22:58
zabrakło argumentu?
widać to bo zawsze w takim przypadku tak się zachowujesz :D

napisałeś powyżej coś co wystawiło ci ''świadectwo'' twojej ''ynteligencji ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 22:59
falco napisał(a): zabrakło argumentu?
''


Ty jesteś najlepszym argumentem :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 23:17
zmień teraz pieluszkę bo zapewne z wrażenia popuściłeś i zmów paciorek przed nocnymi zmazami... :D

ja jutro jadę tworzyć swój socjal(izm) ty nadal truj się własnym jadem... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 23:20
falco napisał(a): zmień teraz pieluszkę bo zapewne z wrażenia popuściłeś i zmów paciorek przed nocnymi zmazami... :D

ja jutro jadę tworzyć swój socjalf(izm) ty nadal truj się własnym jadem... :D


Ten falco jest ciekawie inteligentny :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 sierpnia 2014r. o 23:33
Falco broni pana Przemysława, świat staje na głowie...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza