Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 3:55
falco napisał(a): ''Miałem ochotę się z niego pośmiać, teraz to się może nie udać ;)''

i kto tu jest prymitywem?


falco , oszalałeś bezbożnika bronisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 5:58
Ależ ja nie mam zamiaru bronić PanaM

nic mnie z nim nie łączy a wiele dzieli od poglądów począwszy
uważam jednak że nietaktowne jest wciągać kogoś w ''dyskusję'' tylko po to by go dla własnej przyjemności ,ośmieszać
ktoś kto ma tak wielkie o sobie mniemanie jak jakis tam alter tą wypowiedzią postawił siebie w niezbyt ciekawym świetle pokazując w ten sposób swoje prawdziwe ''alter ego''

nie cierpię polityków ale bufonów również ... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 7:18
PanM napisał(a):
Pani Izo , oszczędności można szukać wszędzie i zawsze . ( ... )Ponad to powinno się natychmiast ograniczyć restrykcyjność przepisów wobec przedsiębiorców.

Obiecałam się odpiąć, ... ale sam mnie Pan wywołał do odpowiedzi :D

Zakładam, że posiada Pan niezbędną wiedzę plus doświadczenie z zakresu zarządzania, bo od tego trzeba zacząć.
Zakładam, że orientuje się Pan w prawie krajowym m.in. regulującym funkcjonowanie, zadania i finanse samorządów lokalnych.
Zakładam, że znane są Panu zasady korzystania z dotacji, np. unijnych, bo czytałam , że część inwestycji w mieście była tak finansowana.
Zakładam, że przeanalizował Pan już strukturę wydatków i przychodów budżetu miasta i wie na pewno, że znajdują się tam konkretne, wysokie rezerwy.

... Bo inaczej cały misterny plan bierze w łeb ;( , a wywróci się Pan na sprawach formalnych, finansowych, bądź całkiem skutecznie, przez brak kompetencji, sparaliżuje pracę podległych instytucji.

Ja na tym stanowisku widziałabym sprawnego menadżera z doświadczeniem samorządowym, aby dobrze zarządzał ( planował, podejmował decyzje, organizował, kontrolował) urzędem, podległymi jednostkami i powierzonym majątkiem, ale wrażliwego na kwestie społeczne.
... I nie był tylko skupiony na problemach finansowych drobnych lokalnych przedsiębiorców ;)

PS. Co do racjonalizacji wydatków nie ma sporu, natomiast przez szukanie oszczędności w inwestycjach mam rozumieć najniższą cenę?

Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomek niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 9:41
Jesli Maciej Malkowski wystartuje to wg mnie spelnia te warunki o ktorych pisze Iza. Do tego nie jest starym zgorzknialym dziadem. Jest mlody i reprezentuje tez ludzi w swoim wieku. Ostatnie pare lat zarzadza w prywatnej firmie, a doswiadvzenie samorzadowe ma. Mam nadzieje ze wystartuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 9:43
izawit lepszy od Izy.Co ty kobieto bredzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 10:41
~Iza napisał(a):
PanM napisał(a):
Pani Izo , oszczędności można szukać wszędzie i zawsze . ( ... )Ponad to powinno się natychmiast ograniczyć restrykcyjność przepisów wobec przedsiębiorców.

Obiecałam się odpiąć, ... ale sam mnie Pan wywołał do odpowiedzi :D

Zakładam, że posiada Pan niezbędną wiedzę plus doświadczenie z zakresu zarządzania, bo od tego trzeba zacząć.
Zakładam, że orientuje się Pan w prawie krajowym m.in. regulującym funkcjonowanie, zadania i finanse samorządów lokalnych.
Zakładam, że znane są Panu zasady korzystania z dotacji, np. unijnych, bo czytałam , że część inwestycji w mieście była tak finansowana.
Zakładam, że przeanalizował Pan już strukturę wydatków i przychodów budżetu miasta i wie na pewno, że znajdują się tam konkretne, wysokie rezerwy.

... Bo inaczej cały misterny plan bierze w łeb ;( , a wywróci się Pan na sprawach formalnych, finansowych, bądź całkiem skutecznie, przez brak kompetencji, sparaliżuje pracę podległych instytucji.

Ja na tym stanowisku widziałabym sprawnego menadżera z doświadczeniem samorządowym, aby dobrze zarządzał ( planował, podejmował decyzje, organizował, kontrolował) urzędem, podległymi jednostkami i powierzonym majątkiem, ale wrażliwego na kwestie społeczne.
... I nie był tylko skupiony na problemach finansowych drobnych lokalnych przedsiębiorców ;)

PS. Co do racjonalizacji wydatków nie ma sporu, natomiast przez szukanie oszczędności w inwestycjach mam rozumieć najniższą cenę?

Pozdrawiam :)


a czy obecny P.R. sie tym zajmuje i wszystko wie ? od tego właśnie są podległe struktury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 10:51
falco napisał(a):
nic mnie z nim nie łączy a wiele dzieli od poglądów począwszy
uważam jednak że nietaktowne jest wciągać kogoś w ''dyskusję'' tylko po to by go dla własnej przyjemności ,ośmieszać
ktoś kto ma tak wielkie o sobie mniemanie jak jakis tam alter tą wypowiedzią postawił siebie w niezbyt ciekawym świetle pokazując w ten sposób swoje prawdziwe ''alter ego''


Nietaktownie? Ty jesteś taktowny?

Śmiał się będę kiedy ze chce, i z kogo zechce, tobie nic do tego :) hehehe... jak rozumiem bardzo cię zabolało, że nie jeden raz uśmiałem się z ciebie murarzu, kręć betoniarą dalej :D


Dopisane 16.08.2014r. o godz. 10:51:

~Iza napisał(a): Ja na tym stanowisku widziałabym sprawnego menadżera z doświadczeniem samorządowym, aby dobrze zarządzał ( planował, podejmował decyzje, organizował, kontrolował) urzędem, podległymi jednostkami i powierzonym majątkiem, ale wrażliwego na kwestie społeczne.
... I nie był tylko skupiony na problemach finansowych drobnych lokalnych przedsiębiorców ;)


Otóż to Izo, kompetencje są niezwykle ważne :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 11:49
Ja patrzę na to zagadnienie przez pryzmat sprawnie zarządzanego i reprezentowanego na zewnątrz dużego przedsiębiorstwa z uwzględnieniem jego specyfiki. Nie wyobrażam sobie, aby prezes/prezydent nie był kompetentny, np. w kontaktach z innymi podmiotami, czy instytucjami.
Ale to są moje kryteria, którymi będę się kierować przy urnie wyborczej :D .

Rzeczywiście ewentualna kandydatura pana Małkowskiego wydaje się być jedną z poważniejszych :)

Pozdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza