Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
1
emem
16 sierpnia 2014r. o 15:02
masi napisał(a): chodzi tu o doświadczenie na scenie politycznej jak i zajęcie zawodowe


Masi, doswiadczenie na scenie politycznej NIE JEST potrzebne jesli chodzi o funkcje radnego czy prezydenta malego miasta.
Im dalej od polityki tym lepiej dla miasta.
Tutaj jest potrzebny sprawny menedzer, czlowiek z pomyslami, wytrwaly w dazeniu do celu.
Piotr Roman byl dobry na swoje czasy. Czas zrobil swoje, prezydent sie wypalil, dzisiaj jest typowym administratorem, nie ma w nim niestety wizjonera.

Pytanie czy boleslawianie wola administratora - co do ktorego, wiadomo na co go stac, czy moze wizjonera, ktory pociagnie miasto do przodu, zacznie je szybko rozwijac, ale przy odrobinie ryzyka, ze moze sie nie udac itd.
To tak jak z inwestowaniem - wybierzecie pewne, slabe 2% czy moze mocne 10%, ale z ryzykiem, ze zamiast 10% moze byc 0%? I na to pytanie musza sobie odpowiedziec boleslawianie ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 15:09
Emem, gramy w otwarte karty. Czy twoim zdaniem PanM spełnia wszystkie kryteria, które wymieniłeś i oddasz na niego głos ? :)
Bo w sumie dotyczy to całego wątku :)
Ja już napisałem, że oddałbym z miłą chęcią głos na Pana Małkowskiego o ile będzie kandydował :)



Zmoderowano 16.08.2014 godz.15:28 - powód: topposting (moderator)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 sierpnia 2014r. o 15:16
Masi, na dzisiaj dyskutuje o pogladach, pomyslach, wizjach. Bedzie pelna lista kandydatow, to powiem Ci, ktory jest moim faworytem.

Ale.. gdyby na liscie bylo tylko dwoch - Przemyslaw i obecny prezydent - to jako, ze naleze do ludzi, ktorzy lubia podejmowac ryzyko, zeby wiecej zyskac - zaglosowalbym na Przemyslawa.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 15:43
:D
Dzięki za miłą "dyskusję" ;)


Dopisane 16.08.2014r. o godz. 15:43:

emem napisał(a): to jako, ze naleze do ludzi, ktorzy lubia podejmowac ryzyko, zeby wiecej zyskac - zaglosowalbym na Przemyslawa.

Jednak nie mogłem się powstrzymać :)
Lubisz ryzyko, czyli hazard, nie mieszkasz w Bolesławcu ale oddasz głos.
Wiesz doskonale jaka jest strategia kasyn ;)
Spot wyborczy powinien wyglądać następująco : "Pomysłów milion mamy co 10 lat jednemu damy..." ;)
Mnie hazard nie interesuje niestety. :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 sierpnia 2014r. o 15:52
Pytasz mnie o moj wybor, wiec Ci mowie.

Akurat porownanie do hazardu jest niepoprawne, bo akurat tutaj nie ma nic do stracenia. Co najwyzej mozna mniej zyskac, albo - jesli sie uda - mozna zyskac o wiele wiecej.
Pomysl o tym raczej jak o wyborze miedzy zwykla lokata a lokata strukturyzowana. Marne, ale pewne 2%, albo mozliwe 10%, ale jesli sie nie powiedzie to 0%.
To co jest na pewno wazne to to, ze Przemyslaw dostrzega istniejace problemy. Obecny prezydent tych problemow nie widzi. A jezeli ich nie widzi, to ich nie bedzie nawet probowal rozwiazac.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 15:56
Ja je również dostrzegam, ba, nawet więcej, co nie znaczy, że zaraz mam zostać prezydentem ;) Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 sierpnia 2014r. o 15:59
masi napisał(a): Ja je również dostrzegam, ba, nawet więcej, co nie znaczy, że zaraz mam zostać prezydentem ;) Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. ;)


No tak, tylko mowimy o wyborze. A wybor jest miedzy opcjami istniejacymi. Jezeli wybor bedzie miedzy obecnym prezydentem a Toba, to biorac pod uwage te same kryteria (Ty dostrzegasz problemy i chcesz je rozwiazac) wybralbym Ciebie ;)
Ewentualnie sam bym wystartowal, ale wtedy opcje do wyboru bylyby inne, wiec pewnie by trzeba bylo zastosowac jeszcze inne kryteria ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 sierpnia 2014r. o 16:12
Hmm, może ja też wystartuję w takim razie...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza