Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
1
emem
16 sierpnia 2014r. o 16:13
skorn napisał(a): Hmm, może ja też wystartuję w takim razie...


Dobry pomysl!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 16:21
czytam to co piszecie i jak Wy widzę całą masę problemów ale nie widzę człowieka który potrafi je rozwiązać...
a przecież i tak wygra ktoś z lokalnego ''betonu'' :>
to musi być ktoś młody z pewną wizją ale przede wszystkim ''nieumoczony'' w układy i nie z kolesiowskiej ''sitwy'' ;)

a to będzie bardzo trudne

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 16:22
emem napisał(a): Ale... gdyby na liscie bylo tylko dwoch - Przemyslaw i obecny prezydent - to zaglosowalbym na Przemyslawa.


No to pojechałeś! Przemysław miałby już dwa pewne głosy. Swój i twój. Na szczęście nie będzie takiej alternatywy.
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 sierpnia 2014r. o 17:45
~ - no coz.. moze bedzie moze nie bedzie ;)

Tak czy inaczej juz w listopadzie sie okaze, czy boleslawianie wybiora przecietnego administratora miasta, ktorego maja od 12 lat, czy moze zaryzykuja i zdecyduja sie na wizjonera :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 18:26
PanM napisał(a):
Pani Izo , pani wywód już z założenia mija się z moim.
Pani zakłada wykorzystanie całej siły władzy oraz możliwości i wiedzy jej pracowników na dalsze trwanie lub wzmacnianie pozycji własnej, ( ... )

Mon Dieu , Pan zupełnie nie zrozumiał mojego postu!
Napisałam o prawidłowym zarządzaniu , które w rezultacie powinno zapewnić takie działanie urzędu, aby zgodnie z prawem wykonywano powierzone samorządom zadania, w tym skutecznie rozwiązywano problemy mieszkańców.
Pan nigdy nie pracował w dużym przedsiębiorstwie i nie wie, co oznacza osoba odpowiedzialna za proces zarządzania ?
Pozdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 20:20
masi napisał(a): Ja już napisałem, że oddałbym z miłą chęcią głos na Pana Małkowskiego o ile będzie kandydował

To dopiero kandydatura.Cienka jak barszcz podróbka obecnego prezydenta.Dla ludzi to nic nie oznacza .Poza inną twarzą w ratuszu.
Nowy urzędnik za starego .Nowe pomysły na nowe długi .
To większa porażka niż ktokolwiek.


Zmoderowano 16.08.2014 godz.20:30 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 20:47
A pan dwojga imion w jakim to pracował ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość 360 niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 21:05
Facet po prostu chce cos zmienic i chce aby w bolesławcu żyło sie lepiej a wy go hejtujecie

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza