Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~Iza niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 0:03
A przy okazji , w wywiadzie odpowiedział Pan na pytanie:
"Żeby zwiększać zatrudnienie trzeba budować nowe miejsca pracy, nowe zakłady. Jak Pan to zrobi?

No właśnie. Tu też zdecydowanie różnię się od obecnego prezydenta. Aby w Polsce było lepiej musimy mieć swój kapitał, swoich milionerów. Urzędy Pracy nie dadzą nowych stanowisk. To sklepy bez towaru. Pieniądze z rynku pracy muszą pozostawać w kieszeniach ludzi a nie w urzędach. (...) "

Mając taki kapitał, nie tworzy Pan nowych miejsc pracy? Coś tu nie tak.
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 sierpnia 2014r. o 0:04
emem napisał(a):
To, ze jak widac, nie ma to znaczenia.


Ależ ogromne ma znaczenie! Generalnie człowiek wykształcony jest bardziej kompetentny :) prowadził biznes? hehe

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 sierpnia 2014r. o 0:09
alter napisał(a): Ależ ogromne ma znaczenie! Generalnie człowiek wykształcony jest bardziej kompetentny :) prowadził biznes? hehe


Steve Jobs czy Bill Gates nawet nie skonczyli studiow, a potrafili osiagnac o wiele wiecej niz nie jeden doktor czy profesor...

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 sierpnia 2014r. o 0:10
emem napisał(a):
Steve Jobs czy Bill Gates nawet nie skonczyli studiow,


TAk to jest reguła stosująca się do PanaM? hehehe

Bądź poważny :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 sierpnia 2014r. o 0:16
alter napisał(a):
emem napisał(a):
Steve Jobs czy Bill Gates nawet nie skonczyli studiow,


TAk to jest reguła stosująca się do PanaM? hehehe

Bądź poważny :)


Jestem powazny, powaznymi argumentami zbijam po kolei wszystkie Twoje argumenty.

Dla mnie nie ma znaczenia jaki dyplom czy wyksztalcenie ma Przemyslaw.

Jezeli Przemyslaw potrafi(l) prowadzic wlasny biznes, a dzisiaj dostrzega problemy Boleslawca i potrafi przedstawic na nie rozwiazania to jest dla mnie lepszym kandydatem niz obecny prezydent, ktory tych problemow nawet nie widzi. Jesli ich nie widzi, to znaczy, ze ich nie bedzie rozwiazywal.
Oczywiscie, jesli pojawi sie kolejny kandydat i bedzie mial - w mojej ocenie - lepsze rozwiazania na istniejace problemy to bede bral pod uwage i inne charakterystyki.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 sierpnia 2014r. o 0:26
emem napisał(a):
Jestem powazny, powaznymi argumentami zbijam po kolei wszystkie Twoje argumenty.

Jezeli Przemyslaw potrafi(l) prowadzic wlasny biznes


Nie rozśmieszaj mnie no.

Własny biznes? Suturator? hehe Dzisiaj własny biznes ma prawie każdy! Prawie każdy może prowadzić biznes :) To wcale nie jest jakiś specjalny argument ZA :)

emem napisał(a):
Dla mnie nie ma znaczenia jaki dyplom czy wyksztalcenie ma Przemyslaw.


Po powyższym zdaniu to nie ma o czym z Tobą rozmawiać. Nie posądzałem Cię o takie poglądy na kandydatów na poważne stanowisko :)

EOT


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 sierpnia 2014r. o 0:46
alter napisał(a):
emem napisał(a):
Jestem powazny, powaznymi argumentami zbijam po kolei wszystkie Twoje argumenty.

Jezeli Przemyslaw potrafi(l) prowadzic wlasny biznes


Nie rozśmieszaj mnie no.

Własny biznes? Suturator? hehe Dzisiaj własny biznes ma prawie każdy! Prawie każdy może prowadzić biznes :) To wcale nie jest jakiś specjalny argument ZA :)



Tak? To dlaczego tylu ludzi tkwi w budzetowce i ciagle narzeka?
Prowadzisz wlasny biznes? I jak Ci idzie?

alter napisał(a):
emem napisał(a):
Dla mnie nie ma znaczenia jaki dyplom czy wyksztalcenie ma Przemyslaw.


Po powyższym zdaniu to nie ma o czym z Tobą rozmawiać. Nie posądzałem Cię o takie poglądy na kandydatów na poważne stanowisko :)


Powtarzam raz jeszcze - papier nie ma znaczenia.
Przykladow mozna mnozyc. Bill Gates czy Steve Jobs papieru z uczelni wyzszej nie mieli, a stworzyli i zarzadzali ogolnoswiatowymi korporacjami, ktorych budzet wynosil wiecej niz PKB Polski.
Piotr Roman byl szeregowym nauczycielem w lokalnej szkole zanim zostal politykiem. I to nie papier mu pomogl zostac prezydentem, ale inne umiejetnosci, ale tez i odrobina szczescia.


Dopisane 17.08.2014r. o godz. 00:46:

Lepiej byloby gdyby ta dyskusja toczyla sie w takich obszarach:

- jakie problemy dostrzega kandydat?
- jakie rozwiazania problemow kandydat proponuje?
- czy kandydat chce rozmawiac z ludzmi, czy chce rozwiazywac ich problemy, czy moze jednak woli zamknac sie w ratuszu?
- jakie ma pomysly na rozwoj miasta i jak zamierza je realizowac i KIEDY?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 6:37
Sęk w tym, że Pan M raczej nie ma pomysłu na rozwój miasta, a skupia się głównie na problemach dotykających drobnych lokalnych przedsiębiorców. Natomiast rozwój miasta zapewnia ściągnięcie znaczących inwestorów przemysłowych, ale na takie ” El Dorado” jak w Kleszczowie raczej nie możemy liczyć ;( :

„ Bogactwo gmina zawdzięcza dwóm gigantom: kopalni węgla brunatnego i elektrowni Bełchatów, które w tym roku tylko z podatku od nieruchomości i kopalnianej opłaty eksploatacyjnej mają jej zapłacić ok. 115 mln zł. To blisko połowa (48,5 proc.) wszystkich planowanych na 2011 r. wpływów Kleszczowa, które mają wynieść 241 mln zł. Nie bez znaczenia jest też mała liczba mieszkańców – 4,5 tys., która z tych pieniędzy korzysta. ( ... )
Solpark – kompleks rekreacyjno-dydaktyczny za 200 mln zł, równe drogi i chodniki to niejedyne bonusy, którymi cieszą się mieszkańcy Kleszczowa. Od gminy dostają też darmową wodę z miejskich wodociągów, tańszą o ok. 20 proc. energię elektryczną, bezpłatne wejściówki na basen, dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci.
– W szkole średniej nie musiałem płacić ani złotówki za wakacje we Francji, Hiszpanii, Włoszech czy Grecji – opowiada 28–letni pan Marcin.
W tym roku samorząd wysłał na zimowisko 238 osób. 477 czeka na wakacje w sierpniu, z czego 170 pojedzie do Włoch. Na dofinansowanie wyjazdów gmina przeznaczyła w tym roku ponad milion złotych.
Kleszczowskie dzieci z bogactwa gminy korzystają też w ciągu roku szkolnego. Mają np. do dyspozycji rzutniki multimedialne będące poza zasięgiem przeciętnej wiejskiej szkoły.
Władze gminy są dumne z oferowanej bezpłatnie „szerokiej opieki dentystycznej". Co to znaczy? – Np. darmowe leczenie kanałowe wszystkich zębów, nie tylko przednich. Ale trzeba być tu zameldowanym – usłyszeliśmy w jednym z gabinetów stomatologicznych.
Kleszczów opłaca też mieszkańcom masaże i rehabilitację, a dwa razy w miesiącu mogą oni korzystać z usług kilkunastu specjalistów (m.in. kardiologa) ściąganych z Łodzi. ( ... ) „
http://www.rp.pl/artykul/17,693309-Rajskie-zycie-w-bogatych-gminach.html

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza