Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 15:17
~Śpiew napisał(a): Głosie, Pan Moszczyński funkcjonuje w przestrzeni publicznej? chyba wirtualnej i tylko na bolec.info. Sam obiecał zgłaszać na komisjach i rady miasta problemy mieszkańców i co? i nic. On wg Ciebie funkcjonuje? On pisze, pisze i pisze. Wskaż jego działania.


Jeżeli nie żyjesz życiem miasta a śpiewasz dla wybrańców co to kurczowo i po trupach trzymaja się stołków, to co ty możesz wiedzieć o działalności Pana Moszczyńskiego? Więcej ma na pewno zwolenników , aniżeli Ci się wydaje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 sierpnia 2014r. o 15:37
Jeśli ktos działa w przestrzeni publicznej, np. społecznie, to jest to powszechnie wiadome. Pana Przemysława znam jedynie z tego forum, wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z jego istnienia. Oczywiście lepsze to niż nic, ale nadal za mało.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śpiew niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 15:39
Czekam zatem na wykaz działań tego pana na rzecz społeczności Bolesławca. Pisz śmiało, tak jak on pisze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 15:45
Jedynym skutecznym sposobem uświadomienia panu Moszczyńskiemu, że jego pomysł kandydowania na funkcję prezydenta miasta jest śmieszny i absurdalny to zaniechać dalszej dyskusji na ten temat i "pozwolić" mu na realizację tego pomysłu. Ocena społeczna będzie wystarczająco dotkliwa i najskuteczniejsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spiew niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 16:03
I żeby nie było, ja nie hejtuję Moszczyńskiego, ja chcę żeby się uwiarygodnij. Jak do tej pory czytam, że obiecał bywać na komisjach rady miasta i zgłaszać nasze problemy. Tego nie było. Więc PanM przegrywa dla mnie 0:1. Tym bardziej, że tego nie dementuje. Wstyd mu się przyznać? Czekam na uwiarygodnienie jego kandydatury, bo nie zamierzam przy urnie ryzykować i obudzić się z ręką w nocniku po wyborach. Proszę konkretnie podać działąnia tego pana na rzecz bolesławian, bo inaczej przestaje to być nawet śmieszne.
Ps. Nie jestem fanem Romana, wg mnie całkowicie odleciał od spraw zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 16:13
skorn napisał(a): Jeśli ktos działa w przestrzeni publicznej, np. społecznie, to jest to powszechnie wiadome. Pana Przemysława znam jedynie z tego forum, wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z jego istnienia. Oczywiście lepsze to niż nic, ale nadal za mało.


A jak ma się przebić zwykły człowiek który autentycznie zabiega o prawa dla innych ludzi ? On chyba prócz tego musi jakoś zarabiać na życie.Nie słyszałam żeby kradł.
Ratusz bardzo pilnie strzeże dostępu do miejskiej TV.A portale też nie do końca są niezależne od władz.
Przyłącz się Skornie będzie was więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
18 sierpnia 2014r. o 16:19


"Jestem lepszy niż Piotr Roman bo :
a) piszę od kilku lat na forum pod kilkoma nickami,
b) nie zrobiłem nic dla mieszkańców oprócz pisania na forum,
c) moje deklaracje legły w gruzach,
d) jestem niezadowolony bo podnieśli mi czynsz, ścieki i nie dostałem za darmo kosza na śmieci,
e) jestem niezadowolony bo straż miejska przejechała mojemu koledze po nodze (tak to chyba było)
f) muszę dorwać się do władzy za wszelką cenę, nawet statuę wolności przeniosę na rynek jeżeli będzie pewność, że wygram,
g) walka to drugie ja (tylko forum)
h) weekendowe wieczory w paryskiej napędzają mnie do działania i pozbawienia stołka obecnego prezydenta :)

Ot cały program wyborczy :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śpiew niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 16:21
~ napisał(a): A jak ma się przebić zwykły człowiek który autentycznie zabiega o prawa dla innych ludzi ? On chyba prócz tego musi jakoś zarabiać na życie.Nie słyszałam żeby kradł.
Ratusz bardzo pilnie strzeże dostępu do miejskiej TV.A portale też nie do końca są niezależne od władz.
Przyłącz się Skornie będzie was więcej.


Jak ma się przebić? wystarczy żeby realizował to co obiecał (wizyty na komisjach rady miasta). Może powinien działać w jakiejś organizacji czy stowarzyszeniu na rzecz mieszkańców. Zrobić coś dla nich charytatywnie... itp. Czekam na takie przykłady działalności tego Pana. A Roman musi odejść!

Zmoderowano 18.08.2014 godz.21:47 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza