Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

~leopold niezalogowany
23 października 2014r. o 20:55
Najlepsze jest służbowe. Szczególnie z szoferem. Zwłaszcza dyskretnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7410
#Anonimowy nieaktywny
23 października 2014r. o 20:55
Ciekawe który nowy samochód przejedzie tyle km co mercedes w124. W nowych silnik pada po 150 000 km
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
23 października 2014r. o 21:02
Golf IV 1.9 tdi.:) Mam taki na sprzedaż.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 21:24
ogólnie z 2 aut z kórych bylam bardzo zadowolona to opel astra II i bmw e46 tylko ze w benzynie bo np 2 l diesle strasznie w bmw się psują. tylko czy bmw znajdziesz do 7 tys tego nie wiem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tt niezalogowany
23 października 2014r. o 22:24
benzyna czy diesel ?? [img=1414095845_dqvgn3h.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 7:36
bierz w202 , miałem przez 5 lat nic w tym aucie nie robiłem ,paliło jeździło tyle że zgniło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 7:49
W takiej cenie możesz dostać Focusa z roku około 2002. Ja za swojego z 2004 dałem 9,5k. Jak jeszcze znajdziesz TDDI bez dwumasy w dieselu, to już bajka! Nic poważnego jeszcze nie robiłem, nie licząc oczywiście oleju, tarcz, klocków, innych płynów, itp. Jedyne co, to obudowa termostatu. Od któregoś roku zaczęli montować plastikowe i po prostu się odkształcają i ciekną, za 50 zł kupiłem aluminium i mam spokój. Nic, tylko jeździć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOMEK niezalogowany
24 października 2014r. o 7:56
BROŃ BOŻE NIEMCA NIE KUPUJ TEGO BO POPADNIESZ W NĘDZE NON STOP REMONT WSZYSTKO INNE ALE NIE NIEMCA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza