Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

~znawca aut niezalogowany
24 października 2014r. o 8:23
~TT napisał(a):
~ napisał(a): zadne

dobre auto to nowe auto , ktorego cena zaczyna sie od 70 tys, ponizej tego progu same graty i szrot.
TO CIEKAWE CZYM TY JEZDZISZ !! !! !!

~ napisał(a): Audi A3

przecież to damski model :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~....... niezalogowany
24 października 2014r. o 10:35
~znawca aut napisał(a):
~TT napisał(a):
~ napisał(a): zadne

dobre auto to nowe auto , ktorego cena zaczyna sie od 70 tys, ponizej tego progu same graty i szrot.
TO CIEKAWE CZYM TY JEZDZISZ !! !! !!

~ napisał(a): Audi A3

przecież to damski model :D


Pewnie za Audi dał 70tyś ale z eurobiznesu. Burak jeden.
I do tego gejowskie auto no chyba że lubi być pakowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 11:40
śmiech na sali , napisz do Przyjaciółki .......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roksi niezalogowany
24 października 2014r. o 12:11
~TOMEK napisał(a): BROŃ BOŻE NIEMCA NIE KUPUJ TEGO BO POPADNIESZ W NĘDZE NON STOP REMONT WSZYSTKO INNE ALE NIE NIEMCA


co Ty gadasz... u mnie w rodzinie (ja, moje 3 siostry i tato) jest : VW passat, sharan, tiguan, OPEL vectra, MERCEDES , i BMW E46, wcześniej miałam ASTRE II i zgadnij które się z tych Niemców psuje hmmm? ŻADNE! a jak już coś trzeba wymienić to np: olej lub jakieś łożysko... Moja teściowa ma za to RENAULT i co? nigdy więcej nie kupi nic z tej firmy.
I nie chodzi mi tu żeby się pochwalić ile to w mojej rodzinie jest aut bo większość jest warta poniżej 15 tysięcy... chodzi o to że właśnie niemieckie auta są nie zawodne.

Może prócz Niemieckich aut jeszcze TOYOTA jest spoko. Kto sie zgodzi z moją (DZIEWCZYNY) wypowiedzią? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 13:50
Jest jeszcze inna sprawa: o samochód trzeba dbać, a nie tylko jeździć. Jak ktoś tylko jeździ, to każdy samochód będzie się psuł. Taka prawda, ale później żale na forach, bo ten czy tamten niemiec jest zły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
24 października 2014r. o 14:58
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Miałam już ponad 20 aut i mam jako takie pojęcie o mitach krążących wśród właścicieli różnych marek, bo sama tego doświadczyłam. Na swoim przykładzie powiem, że lepiej poszukać auto starsze, a zadbane, pewne. Nie kupować auta sugerując się przebiegiem, tylko stanem faktycznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 15:07
bmw e46
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxx niezalogowany
24 października 2014r. o 15:25
mam fajne audi a4 1,9 tdi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza