Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Głosuj na Dariusza Filistyńskiego!

~Bolesławianin niezalogowany
8 listopada 2014r. o 13:28
PanM napisał(a): Dariusz Filistyński czerpie z nieba natchnienie do tworzenia cen za pochówki.

Ceny niebiańskie świadczą o " nadprzyrodzonej mocy " .Byle ludek z ulicy nigdy by czegoś takiego sam nie wymyślił.
Jeden pogrzeb to równowartość około 5 miesięcy pracy za kasą w markecie lub 8 miesięcy opiekunki z MOPS.


Pan mając 154 głosy jak zostaniesz prezydentem będziesz pan chował ludzi za FRE...!
ŚMIESZNY pan jesteś aby nie powiedzieć - ŻAŁOSNY... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
8 listopada 2014r. o 13:31
~Bolesławianin napisał(a):
PanM napisał(a): Dariusz Filistyński czerpie z nieba natchnienie do tworzenia cen za pochówki.

Ceny niebiańskie świadczą o " nadprzyrodzonej mocy " .Byle ludek z ulicy nigdy by czegoś takiego sam nie wymyślił.
Jeden pogrzeb to równowartość około 5 miesięcy pracy za kasą w markecie lub 8 miesięcy opiekunki z MOPS.


Pan mając 154 głosy jak zostaniesz prezydentem będziesz pan chował ludzi za FRE...!
ŚMIESZNY pan jesteś aby nie powiedzieć - ŻAŁOSNY... !!


ktoś tu się podszywa pod czyjś nick - nieładnie oj nieładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 13:38
a
Kto to jest ? może jakiś zdjecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~firo niezalogowany
8 listopada 2014r. o 13:42
Juz ja zagłosuje na was wszystkich .................wole pojechać na ryby .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 listopada 2014r. o 13:48
Panie Dariuszu Filistyński

Firmuje Pan swoim nazwiskiem cmentarz komunalny.

Gdyby ta " firma " działała na wolnym rynku i posiadała WOLNORYNKOWĄ konkurencję , nigdy , przenigdy nie wymyśli by PAN TAKICH CEN ZA POGRZEB.

Przeglądając przeciętną fakturę trudno uwierzyć że ktoś tyle chce od drugiego człowieka za tak niewiele.

Dla mnie to co Pan reprezentuje to wstyd i brak szacunku dla drugiego czowieka. .

Pan Filistyński moim zdaniem to najgorszy kandydat do Rady Miasta w Bolesławcu.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 14:03
Proszę Pana Filistyńskiego, którego temat dotyczy, aby napisał swoim wyborcom z jego okręgu co tak naprawdę zrobił dla ich dzielnicy. Ludzie mówią że nic nie zrobił, oprócz całokadencyjnego na jeżdżania na jego konkurenta politycznego Nowaka ?
Do rady miasta idzie się po to, aby pracować na rozwój okręgu z którego się startuje. Podkopywanie firmy zatrudniającej sztab ludzi i płacącej ogromne podatki do miasta, komuś kto żyje z tych podatków tak jak Pan Filistyński jest naprawdę nie wporządku i pokazuje jaka jest motywacja radnego. Pensja w spółce miejskiej na cmentarzu + Dieta radnego? Jakoś wszystko czego się imał jako przedsiębiorca mu nie wychodziło. Ludzie z dzielnicy mi mówią Panie Filistyńskiego co pan o mnie opowiada i jest to wredne. Czy Pan ma taki charakter? Jako radny nie widać pańskiej działalności , nie interesuje się Pan Firmami, które dają wpływy do budżetu tylko osobami , które mogą na Pana głosować. Dla mnie jest to wysoce podejrzane i nie uczciwe.


Jestem właścicielem Hotel Ambasada - Piwnica Paryska
Daję pracę 25 osobom pośrednio też utrzymanie ich rodzinom.
Co roku do miasta wpływa z mojej firmy prawie 50 tysięcy od podatku za nieruchomość i koncesję.
Odbudowałem za własne pieniądze kawałek ulicy , przy której Pan mieszka. Może teraz Pan nam opowie co Pan robi dla naszego miasta i dlaczego Pan startuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogusław Nowak niezalogowany
8 listopada 2014r. o 14:10
Post powyższy podpisuję jako Bogusław Nowak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piec kaflowy niezalogowany
8 listopada 2014r. o 14:31
panie Nowak nie jest pan aniołkiem ani świętym
o którym chodniku pan mówi o tym z kostki historycznej ?
Jako wyborca wolę aby na w okolicy był spokój i zachowana cisza nocna.
Acha . piec kaflowy jest własnoscią MZGM a nie lokatora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza