Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hałka wicestarostą, Małkowski szefem rady?
~~Granatowa Lepnica niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 12:13
~~i co mi zrobicie napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawy Bluszcz napisał(a): Nie tylko właściciele domów jednorodzinnych drążą. Bloki też ma to dotknąć.

Ja mam dom jednorodzinny i jakoś mnie to nie rusza ,nadal palę w kopciuchu i mam was wszystkich dopie !!!!!


Ot ignorant... dojdą cię i tak. Od lipca zakaz palenia kopciuchami poniżej klasy 3. Za złamanie zakazu mandat do 5 tysi. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Winnik niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 12:18
~~Fioletowa Pokrzywa napisał(a): PO z miesiąca na miesiąc będzie traciła na maxa. Nic co obiecali nie zostalo i nie zostanie spełnione. I tłumaczenie że po PiS mają bałagan ludzie już nie kupują bo w kampanii do parlamentarnych Tusk mówił że wiele jest możliwe zaraz po dojściu do władzy. Na polecenie UE zaraz się zacznie drożyzna w zw. z eko ściemą. Drogi prąd, gaz, już sie mówi o jakimś podatku wojennym. Brak kwoty wolnej 60 tys, benzyna coraz droższa. Właściciele domów jednorodzinnych już drżą w związku z nieodległą koniecznością wymiany systemów ogrzewania, docieplania budynków, audyty energetyczne, okna, piece, pompy ciepła itp... Dziesiątki tysięcy złotych, a Polacy jako klienci producentów niemieckich . Wszystko pod dyktando lewackich rządów UE. Ludzie w końcu to zrozumieją. mam tylko nadzieję, że nie będą głosować na liberałów do parlamentu UE, bo jeśli wygrają to wszystko nas czeka przy zniesieniu zasady jednomyślności. Ludzie, zacznijcie myśleć o swojej przyszłości, bo tvn zniknie a wy zostaniecie z ręką w nocniku.

Od kilku miesięcy pindolisz to samo jak mantrę.
Póki co to PiSie matoły i Konfederacja zbierają baty w każdych kolejnych wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Mlecz niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 12:20
Do Winnika. Niektórzy patrzą dalej, a nie jak koń z klapkami tu i teraz. Powoli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Winnik niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 12:37
~~Zielony Mlecz napisał(a): Do Winnika. Niektórzy patrzą dalej, a nie jak koń z klapkami tu i teraz. Powoli...

Kwiii, kwiii, kwiii...

Ten kwik to miód na moje uszy xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Pokrzywa niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 12:50
~~Jasnoróżowy Winnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielony Mlecz napisał(a): Do Winnika. Niektórzy patrzą dalej, a nie jak koń z klapkami tu i teraz. Powoli...

Kwiii, kwiii, kwiii...

Ten kwik to miód na moje uszy xD


No powiem, że jestem pod wrażeniem poziomu... W sumie można to zrozumieć, dlaczego tacy jak ty nie rozumieją nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 13:25
~~Granatowa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~i co mi zrobicie napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złotawy Bluszcz napisał(a): Nie tylko właściciele domów jednorodzinnych drążą. Bloki też ma to dotknąć.

Ja mam dom jednorodzinny i jakoś mnie to nie rusza ,nadal palę w kopciuchu i mam was wszystkich dopie !!!!!

Ot ignorant... dojdą cię i tak. Od lipca zakaz palenia kopciuchami poniżej klasy 3. Za złamanie zakazu mandat do 5 tysi. Powodzenia.

Na wioskach jest 90% kopciuchów i gawno zrobią .Na strefie w Okmianach regularny pożar co 3 miesiące i nikomu nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Jastrzębiec niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 15:54
~~Jasnoróżowy Winnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowa Pokrzywa napisał(a): PO z miesiąca na miesiąc będzie traciła na maxa. Nic co obiecali nie zostalo i nie zostanie spełnione. I tłumaczenie że po PiS mają bałagan ludzie już nie kupują bo w kampanii do parlamentarnych Tusk mówił że wiele jest możliwe zaraz po dojściu do władzy. Na polecenie UE zaraz się zacznie drożyzna w zw. z eko ściemą. Drogi prąd, gaz, już sie mówi o jakimś podatku wojennym. Brak kwoty wolnej 60 tys, benzyna coraz droższa. Właściciele domów jednorodzinnych już drżą w związku z nieodległą koniecznością wymiany systemów ogrzewania, docieplania budynków, audyty energetyczne, okna, piece, pompy ciepła itp... Dziesiątki tysięcy złotych, a Polacy jako klienci producentów niemieckich . Wszystko pod dyktando lewackich rządów UE. Ludzie w końcu to zrozumieją. mam tylko nadzieję, że nie będą głosować na liberałów do parlamentu UE, bo jeśli wygrają to wszystko nas czeka przy zniesieniu zasady jednomyślności. Ludzie, zacznijcie myśleć o swojej przyszłości, bo tvn zniknie a wy zostaniecie z ręką w nocniku.

Od kilku miesięcy pindolisz to samo jak mantrę.
Póki co to PiSie matoły i Konfederacja zbierają baty w każdych kolejnych wyborach.



Coś masz słabe informacje, ale PiS w wyborach samorządowych dostał najwięcej głosów do sejmiku. Ale co tam ja chętnie sobie popatrzę jak wyznawcy KO sobie radzą w tych swoich domkach na kredyt ogrzewając je gazem, jak ich rachunki z dnia na dzień zwiększą się o 60 %, jak je oświetlą, bo ceny prądu wzrastają o 40 %, ceny żywności już są większe nawet o 20 %. W górę pójdzie inflacja to podniosą stopy procentowe i wzrośnie im rata kredytu. A na 800 + też nie będzie, bo rośnie deficyt budżetowy i spadają dochody z VAT, ale cieszmy się, że PiS już nie rządzi.Niedługo część wyznawców KO straci pracę bo już zamykają około 200 zakładów, ale co tam jest praca przy szparagach. Kwoty wolnej od podatku 60.000 zł nie ma, a paliwo jest już 7 zł, a nie 5, 19 zł. Bardzo chętnie popatrzę jak sobie będą radzić wyborcy KO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Kolczurka niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 16:10
Te lemingi hodowane na TVN będą o wodzie i suchym chlebie żyć ale będą zadowoleni ze PiS nie rządzi. Sekta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Praca dla Ciebie