Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~trojnarof niezalogowany
5 maja 2024r. o 14:37
~~Pampasowiec pstry napisał(a): Właśnie tak będzie najbezpieczniej. Pokonana Ukraina to bezpieczeństwo Polski i Europy. Bo Putin nie wejdzie w otwarty konflikt z NATO. Nie pisz tu bzdur że Polacy chcą walczyć z Rosją za Ukrainę.


,, jak Putin pokona Ukrainę aby później zająć się Polską .Tylko aby nasi obywatele nie chcieli z ruskimi walczyć''

Gdzie ruska onuco napisałem że chcą walczyć za Ukrainę? Idi ty na xuj wąsaczu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
5 maja 2024r. o 16:50
Paweł nie podniecaj się chłopie. Ty na tych swoich chudych nóżkach załamał byś się pod kałachem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
5 maja 2024r. o 17:21
~~dawny znajomy napisał(a): Paweł nie podniecaj się chłopie. Ty na tych swoich chudych nóżkach załamał byś się pod kałachem.


To nie ja, musi Lucjan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Bukszpan niezalogowany
5 maja 2024r. o 17:42
~~skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dawny znajomy napisał(a): Paweł nie podniecaj się chłopie. Ty na tych swoich chudych nóżkach załamał byś się pod kałachem.


To nie ja, musi Lucjan.



Dialog Kerwińskiego z Protasiewiczem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fw54n67m4 niezalogowany
5 maja 2024r. o 18:00
657,7.gbfsfmfm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Norek niezalogowany
5 maja 2024r. o 18:04
Tam był mikrofon zepsuty puściła membrana to pewnik na czterdzieści procent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 maja 2024r. o 18:51
~~Marengo Psianka napisał(a): nie zaczepiaj , a nie będziesz zaczepianym pieniaczem …
tak Janie potrzebuje wsparcia finansowego na
pozew …
Hahaha ..



~~Płowobrunatny Kleome napisał(a): więc niech ci twój ''przewodniczący'' pomoże...;D
już przehulałeś darowane ''srebrniki'' za strajki czy jakieś tam protesty?

ja ci tylko konspiratorze z ''bożej łaski'' odpowiadam ADEKWATNIE do twoich zaczepek...



~~Płowobrunatny Kleome napisał(a): pisz Lucuś pisz...
ja w tym czasie pojadę na kawkę do dzieciaków...
a ty tu ''kozakuj''...;D


Janusz złożyłem ci życzenia zdrowia , podziękowałeś i dodałeś że zdrowie dopisuje , jak tu trochę poczytałem
zaczynam się o ciebie martwić ,z twoim zdrowiem jest coś nie tak , poszukałem w internecie i znalazłem ADEKWATNĄ
odpowiedź na twoje często powtarzające oznaki choroby .
Przeanalizuj to co ci wkleję ;

Urojenia to zaburzenia myślenia, czyli przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń. Takie fałszywe sądy pacjenta są niekorygowalne; nie daje on sobie wyjaśnić, wytłumaczyć, że to, co myśli, nie ma miejsca w rzeczywistości, nie dzieje się naprawdę. Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”. Może nawet takie osoby, które starają się mu pomóc i „tłumaczyć, że on nie ma racji”, włączyć w system swoich urojeń, jako biorące udział w „zmowie przeciwko niemu” (np. rodzinę, znajomych, osoby z pracy). Do tego grona trafiają nieraz także, osoby i instytucje, które mogą pacjentowi pomóc profesjonalnie: psychologowie, lekarze psychiatrzy, personel szpitala. Dlatego często bardzo trudno pomóc osobie, która uważa, że z nią jest „wszystko w porządku”, że jest zdrowa, a ci, którzy chcą jej pomóc, są przeciwko niej.

https://www.mp.pl/pacjent/psychiatria/choroby/73534,zaburzenia-urojeniowe

Mam nadzieję że pomogłem , możesz wierzyć lub nie , twoja sprawa , od kilku dni nie pisałem tu w żadnym temacie
niezalogowany .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Kleome niezalogowany
5 maja 2024r. o 18:58
nie zamierzam Lucjan...
to tylko twój kolejny pierd ...;D
a czy ci wierzę?...oczywiście że nie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza