Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu zostanie otwarty Terenowy Punkt Paszportowy?
~~Annaya niezalogowany
8 czerwca 2022r. o 10:13
~~Rdzawozłota Daglezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonawy Śnieżnik napisał(a): Byłoby bardzo potrzebne - szczególnie dla osób starszych..

Dla starszych nie jest takie uciążliwe. Pociągi do Legnicy często kursują i długo się nie jedzie.

To proszę sobie wyobrazić matkę z dzieckiem. Kupa zachodu i podróż na cały dzień...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Wilczomlecz niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 20:29
Czy wojewoda się już określił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marianna niezalogowany
19 lipca 2022r. o 12:59
Chciałem podziękować Panu prezydentowi Romanowi za zaangażowanie i dopilnowanie tej sprawy. Dziś złożyłam wniosek o paszport w Bolesławcu. Wszystko sprawnie i bez kolejek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Kokoryczka niezalogowany
16 marca 2023r. o 18:38
~~Marianna napisał(a): Chciałem podziękować Panu prezydentowi Romanowi za zaangażowanie i dopilnowanie tej sprawy. Dziś złożyłam wniosek o paszport w Bolesławcu. Wszystko sprawnie i bez kolejek.


Gdzie jest to biuro?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~janek niezalogowany
9 maja 2024r. o 8:38
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Pieris niezalogowany
9 maja 2024r. o 9:03
Zastanawia mnie po co komu paszport?
Wszedzie można pojechać z dowodem.
A tu mi wygląda na to że jedna osoba pisze dziesięć komentarzy.
Kto potrzebuje paszportu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donalddat niezalogowany
9 maja 2024r. o 9:03
Good day to every single one of our water relaxation addicts!

There's absolutely nothing really like immersing yourself in a steaming hot tub after a stressful day. For people in search of the paramount relaxation experience, a hot tub is indeed second to none.

Diversity is certainly the spiciness of existence, and we truly pride ourselves on offering a vast selection of spas to satisfy every desire.

Excellence, to us, is beyond a mere word. It's our emblem. Every of our products are subjected to strict testing to ensure they always provide the peak leisure experience for many years to come.

Our expert staff is always on hand to advise you in choosing the best-suited jacuzzi for your requirements and lifestyle.

Have you ever dreamed of having your very own pleasure haven? Exactly what are your must-haves when it involves choosing the perfect spa? Let's discuss concerning it!

Stay cheery and laid-back! Anyhow, I set up my own revised site webpage not long ago, one can view it here: Affordable jacuzzi models for every budget Avondale Arizona
Introduction to Water Therapy: The actual Science Behind It all b5180ca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie