Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wójt nie raczkował, od razu wziął się do roboty - Ryszard Kawka
~~Różowoczerwony Rokitnik niezalogowany
24 września 2023r. o 11:10
~~Ciemnoczerwony Orlik napisał(a): Nic się nie dzieje, czekamy na efekty, a tylko obietnice i nie więcej.


Będzie obiecywał do kwietnia następnego roku. Słyszałam , że planuje zlikwidować szkołę w Modlę. Świetny pomysł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Wierzba niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 10:04
A to jeszcze starsi Panowie raczkują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 12:13
On teraz siedzi,nie raczkuje. Będzie dopiero uczył się raczkować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zenek niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 8:50
~~Różowoczerwony Rokitnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoczerwony Orlik napisał(a): Nic się nie dzieje, czekamy na efekty, a tylko obietnice i nie więcej.


Będzie obiecywał do kwietnia następnego roku. Słyszałam , że planuje zlikwidować szkołę w Modlę. Świetny pomysł.

Ile tam jest dzieci w tej szkole, a ilu nauczycieli i pozostałych pracowników ?
Jakiej narodowości jest dyrektor ? Podobnie w Gromadce?
Nie chcę żeby przyszłość moich dzieci zależała od tych ludzi.
Zawsze to są przywileje dla swoich i zaniżanie ocen tym nie swoim.
Ten gromadzki tygiel nie za bardzo mi się podoba, za dużo tu władzy "obcych" delikatnie mówiąc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Floks niezalogowany
17 grudnia 2023r. o 10:08
~~Zenek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowoczerwony Rokitnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoczerwony Orlik napisał(a): Nic się nie dzieje, czekamy na efekty, a tylko obietnice i nie więcej.


Będzie obiecywał do kwietnia następnego roku. Słyszałam , że planuje zlikwidować szkołę w Modlę. Świetny pomysł.
Ile tam jest dzieci w tej szkole, a ilu nauczycieli i pozostałych pracowników ?
Jakiej narodowości jest dyrektor ? Podobnie w Gromadce?
Nie chcę żeby przyszłość moich dzieci zależała od tych ludzi.
Zawsze to są przywileje dla swoich i zaniżanie ocen tym nie swoim.
Ten gromadzki tygiel nie za bardzo mi się podoba, za dużo tu władzy "obcych" delikatnie mówiąc.
kpina jacy obcy mieszkają od pokoleń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Floks niezalogowany
17 grudnia 2023r. o 10:09
Kpina, jacy obcy mieszkają od pokoleń w naszej gminie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Kolczurka niezalogowany
17 grudnia 2023r. o 11:42
~~Burozielony Floks napisał(a): Kpina, jacy obcy mieszkają od pokoleń w naszej gminie.





Chodzi o te kultury. Nie wiadomo , która lepsza. Proponuję rotację, jak w Sejmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Floks niezalogowany
17 grudnia 2023r. o 16:44
Poszukajcie z kąt wasze korzenie się wywodzą ,a być może z tych samych rejonów tylko nikt nic nie mówi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.