Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe osiedle w miejscowości Okmiany
~~Biały Cyprysik niezalogowany
26 marca 2024r. o 10:05
Za..dupie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Wiesiołek niezalogowany
26 marca 2024r. o 10:12
Kilka tygodni temu kupiłem mieszkanie w Genui. 80 metrów za 73 tys euro. Taniej niż w gównianym Bolesławcu i okolicach a Genua jest mniej więcej wielkości Wrocławia/poznania. Zastanawia mnie dlaczego ludzie lądują kupę kasy w mieszkania w miejscu, gdzie nie ma żadnej przyszlosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard niezalogowany
26 marca 2024r. o 10:12
~~Granatowy Kuklik napisał(a): Wiecie o w tym wszystkim jest najgorsze? Że znajdą się tacy, którzy to kupią.

a ciebie nie stać i dalej mieszkasz u mamusi dymając na strefie za gówniane pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard niezalogowany
26 marca 2024r. o 10:13
~~Biały Cyprysik napisał(a): Za..dupie

Bolec to metropolia rzeczywiście.Z tamtąd jest bliżej do 2 razy większej Legnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard niezalogowany
26 marca 2024r. o 10:18
~~Biały Cyprysik napisał(a): Klitki dla szczurów. Na zachodzie przyjmuje się, że dorosły człowiek powinien mieć 60 m kw. a każda kolejna osoba w gospodarstwie domowym minimum 20 metrów. Wtedy jest normalna jakość życia. A Polacy nadal mieszkają w klitkach. I to za gruba forsę kupowanych
Ile w Bolcu jest kawalerek 24m2?Policz sobie-po 2-3 osoby nawet mieszkają na takim metrażu,a 10 m2 więcej i to dla jednej osoby w bezczynszowym mieszkaniu ma być gorszą akternatywą?Masz 3 kierunki na strefy przemysłowe w tej samej odległości.Bolec-Krzywa i Chojnów i nikt ci nie każe w Amazon dymać.U nas ...e z Bolca na strefe do Wykrot jeżdżą i jak Pan to wytłumaczysz?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard niezalogowany
26 marca 2024r. o 10:20
~~Bladożółty Wiesiołek napisał(a): Kilka tygodni temu kupiłem mieszkanie w Genui. 80 metrów za 73 tys euro. Taniej niż w gównianym Bolesławcu i okolicach a Genua jest mniej więcej wielkości Wrocławia/poznania. Zastanawia mnie dlaczego ludzie lądują kupę kasy w mieszkania w miejscu, gdzie nie ma żadnej przyszlosci

Italia dobra na wakacje.Tam jest bieda i kraj upada.Jako emeryt mogę tam zamieszkać,ale nie teraz jako młody 30-latek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Topinambur niezalogowany
26 marca 2024r. o 10:24
~~Ryszard napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladożółty Wiesiołek napisał(a): Kilka tygodni temu kupiłem mieszkanie w Genui. 80 metrów za 73 tys euro. Taniej niż w gównianym Bolesławcu i okolicach a Genua jest mniej więcej wielkości Wrocławia/poznania. Zastanawia mnie dlaczego ludzie lądują kupę kasy w mieszkania w miejscu, gdzie nie ma żadnej przyszlosci

Italia dobra na wakacje.Tam jest bieda i kraj upada.Jako emeryt mogę tam zamieszkać,ale nie teraz jako młody 30-latek.

Dlaczego kłamiesz? Genua to bogate miasto, nikt tu nie zarabia mniej niż 1800 euro. Włochy są znacznie bogatsze od Polski, mają 2x wyższe PKB per capita. A północne Włochy, gdzie leży Genua mają PKB 3,5 raza większe od Polski. Przestań powtarzać zasłyszane gdzieś bzdury i nie kłam jeśli gdzieś nie mieszkales
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Tawuła niezalogowany
26 marca 2024r. o 10:31
W zeszłym roku wróciłem z Turynu do Polski z powodów osobistych. Poziom życia w pólnocnych Włoszech jest na poziomie Bawarii. To jesden z najbogatszych i najbardziej uprzemysłowionych rejonów w UE. Śmieciarz zarabia tam więcej, niż we wrocławskim biurowcu "specjalista". Taka smutna prawda. Daleko nam jeszcze do zachodu. Dodam, że mieszkania w Chemnitz są tańsze niż w bolcu. A chemnitz ma ze 300 tys mieszkanców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza