Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niepełnosprawny z Tomaszowa dwadzieścia dwa lata walczy o normalne życie - WIDEO
~~Grafitowy Złotlin niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 9:49
ten człowiek też nie jest do końca w porządku, mimo tego ze sam jestem chory na nowotwór złośliwy to pomagałem mu przez kilka miesięcy dwa lata temu, pewnego razu pozyczył ode mnie pewna kwote pieniędzy i juz sie wiecej nie pojawił. Jeżeli bedzie to czytał to pozdrawiam i przypomne mu co mówił - jestem uczciwy i sumienie nie pozwala mi kogos oszukać - zegarek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~odp niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 9:54
~~Bobi napisał(a): Piotr Borys zdjęcia sobie z nim robił to pewnie on mu pomoże teraz
jego fryzjer tez ktory lata i sie wszystkim chwali ze on jest w jego biurze jak glupie male dziecko az nie przystoi to 50 latkowi przemku.wez ty w koncu badz powazny bo robisz siare dla posła.widzisz tylko siebie swoj narcyzm pomoz Piotrowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cicha niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 18:49
Ten człowiek to jeden wielki oszust
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ona niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 18:51
~~Grafitowy Złotlin napisał(a): ten człowiek też nie jest do końca w porządku, mimo tego ze sam jestem chory na nowotwór złośliwy to pomagałem mu przez kilka miesięcy dwa lata temu, pewnego razu pozyczył ode mnie pewna kwote pieniędzy i juz
~~Grafitowy Złotlin napisał(a): ten człowiek też nie jest do końca w porządku, mimo tego ze sam jestem chory na nowotwór złośliwy to pomagałem mu przez kilka miesięcy dwa lata temu, pewnego razu pozyczył ode mnie pewna kwote pieniędzy i juz sie wiecej nie pojawił. Jeżeli bedzie to czytał to pozdrawiam i przypomne mu co mówił - jestem uczciwy i sumienie nie pozwala mi kogos oszukać - zegarek

Ten człowiek oszukał nie jedną osobę i robi z siebie pokrzywdzonego,a ta jego historia nie jest w 100%prawdziwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oponiarz niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 19:17
Jakieś 3 lata temu zostałem okradziony przez złodzieja o nazwisku Dziuba z Tomaszowa Bolesławieckiego menda przeciął ogrodzenie z siatki i ukradł mi komplet opon do TIRa, które stały w zakładzie , tyko kanalia miał pecha bo zgubił tam telefon więc policja nie miała problemu go zidentyfikować i doprowadzić do prokuratury z tego co wiem dostał wyrok do odsiadki 1,5 roku ,oczywiście nigdzie nie pracował i rodzina się go wyrzekła .Tylko nie wiem kto mu w tym pomagał bo taka opona waży kilkadziesiąt kilo i musiał mieć transport ,Z Tomaszowa do mojej miejscowości jest 30 km
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sąsiad Dziubka niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 20:28
Nie no żal gość od kilku lat udaje ślepego.Matke martretuje psychicznie i jeszcze ma celność użalać się nad sobą alkoholik jeden.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Języczka niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 4:35
~~Sąsiad Dziubka napisał(a): Nie no żal gość od kilku lat udaje ślepego.Matke martretuje psychicznie i jeszcze ma celność użalać się nad sobą alkoholik jeden.
ma prawo podać cie do sądu za oszczerstwo.....? Zadośćuczynienie czeka cię wysokie za targanie czyjegoś dobrego imienia. Już widać że nie możesz przeboleć że pan Piotr znalazł zyczliwych ludzi


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 5:04
~~Cicha napisał(a): Ten człowiek to jeden wielki oszust

Jakby był oszustem to by na fb na swojej stronie nie opisał y jego sytuację fryzjer z ogrodowej Przemysław Godek. A on przecież jest asystentem posła. z KO Proszę tam zapytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza