Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza

Opiekunka do Pana Manfreda, KOŃCÓWKA STYCZNIA, blisko granicy szwajcarskiej


Termin :od 29/01/2022
Język :komunikatywny
Miejscowość:Schopfheim
Status:nowa

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do Pana Manfreda, mieszkającego samotnie w miejscowości Schopfheim (kod pocztowy: 79650).

Podopieczny choruje na początki demencji, osłabienie straxcze oraz zaburzenia rytmu serca. Porusza się za pomocą rolatora. Pan ma pierwsze objawy demencji, ale nie ma agresji. Po prostu zapomina. Kiedyś muzykował trochę ale po śmierci żony i syna odszedł od tego (oboje zginęli w wypadku samochodowym). Pan jest kochany i spokojny. Samodzielnie się myje codziennie. Kąpiel pod prysznicem 1 x w tyg., trzeba tylko pomóc mu umyć plecy. Wtedy przygotowujemy ręcznik, żel pod prysznic, czekamy pod żony.

Na miejscu są regularne przerwy 2 h i zgoda rodziny na dwa wolne popołudnia lub jeden dzień. Opiekunka na miejscu powinna ustalić to we własnym zakresie, porozmawiać z synem. Pani Ania na miejscu nie korzysta z tego bo szkoda jej dziadka zostawiać.
Zakupy robimy samemu, można podjechać z dziadkiem ale on jest bardzo powolny. Budżet domowy to 150 EUR na tydzień, rozliczamy się z paragonami.
Dom znajduje się ok. 10 km. od granicy szwajcarskiej. Rodzina ciepła i serdeczna dla opiekunki. Do dyspozycji samochód Volkswagen.

Podopieczny mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma na poddaszu sypialnię, pokój otwarty i łazienkę. Jest bardzo czysto, są ręczniki i pościel na zmianę.

Wynagrodzenie: 1350€ – 1600€*,*ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty

Numer oferty:K/01152

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich


Cena: 1400 Euro netto za miesiac

Autor ogłoszenia: Active Care

Telefon: 75644–08–36

Ogłoszenie nr 834635, ważne do 27 stycznia 2022r. godz. 12:21

REKLAMA Happy Baby zaprasza