Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza

Pracownik biurowy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu Piotr Wawrzyniak zatrudni pracownika biurowego na pełny etat.

Wymagania:
- sumienność, uczciwość, dokładność oraz dbałość o szczegóły;
- łatwość uczenia się;
- komunikatywność i wysoka kultura osobista;
- wykształcenie min. średnie;
- praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

Obowiązki:
- rejestracja spraw;
- sporządzanie projektów pism;
- rozliczanie spraw;
- telefoniczna obsługa interesantów;
- obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- stabilne warunki zatrudnienia;
- pracę w zespole;
- możliwość zdobycia doświadczenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji na adres e-mail: boleslawiec.wawrzyniak@komornik.pl lub osobiście w siedzibie kancelarii pod adresem Bolesławiec ul. Daszyńskiego 13/1

Autor ogłoszenia: Piotr Wawrzyniak

Telefon: 660493259

Ogłoszenie nr 841630, ważne do 27 maja 2022r. godz. 10:49

REKLAMA La Perla zaprasza!