Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Skoda Citigo 2013, prawie wersja Monte Carlo


2013 · 230 000 km · 999 cm3 · Benzyna - wersja pięciodrzwiowa!
12499 zł (sprzedaż na fakturę!)
Zwinne, oszczędne, pakowne i praktyczne autko nie do zdarcia, które zaskakuje ilością miejsca w środku.
Skodę kupiłem w 2016 roku w kraju i jeżdżę nią do dziś. Jest zarejestrowana, ubezpieczona z AC, ma aktualny przegląd i jest w pełni sprawna.
Wszystkie wymiany i naprawy robione regularnie. Z ostatnich rzeczy, zawieszenie, hamulce i chłodnica klimy porobione w 2023 - akumulator nowy od zimy. Raz do roku daję ją do dobrego mechanika do sprawdzenia wszystkiego co się da, żebym miał spokojną głowę.
Klima sprawna, sprawdzana i dobijana co dwa lata.
Auto było w leasingu i miało stłuczkę z przodu chyba w 2015 roku. Kupił je właściciel dużego serwisu blacharskiego, zrobił przód, a z samochodu zrobił auto zastępcze. Przy okazji dołożył z wersji Monte Carlo: ładniejszy zderzak przedni i tylny, halogeny, czujniki cofania, komputer pokładowy z nawigacją, Bluetooth i informacjami o spalaniu itd. No i czarne paski z Monte Carlo nadające autku bardziej charakterny i efektowny wygląd.
W tym stanie kupiłem ten samochód w 2016 roku. W 2021 roku mialem malutką stłuczkę, która stuningowała nieco maskę i zderzak. Ktoś mi to pomocował wszystko i tak jeżdżę do dziś. Choć dla estetów wygląd przodu może być nieco dyskusyjny...
Mógłbym wymienić maskę, lekko pęknięty zderzak, ewentualnie błotniki i podnieść cenę o jakieś 4000 zł, aby odzyskać koszty tych napraw, ale szkoda mi na to czasu.
Auto jest wybitnie oszczędne, przy mojej jeździe na trasie (bez autostrad) schodzę poniżej 4 litrów na sto km. Na autostradach bierze do 5,5 na 100 km, o ile się nie przegina. To mocniejsza wersja tego trzycylindrowego, litrowego silnika. Samochód jest mały, lekki, świetnie trzyma się drogi, wbrew pozorom potrafi wyprzedzić i zaskoczyć dynamiką.
Auto do jeżdżenia wokół komina. Wywołuje radość na twarzy kierowcy przez każdym parkowaniu i tankowaniu. Bardzo zwrotne i bardzo oszczędne, czteromiejscowe.
ABS, klimatyzacja manualna, alarm, centralny zamek, dwa kluczyki. Elektryczne szyby.
W bagażniku dojazdówka. Po zakupie dołożyłem nadkola, bo w tym modelu w tym roczniku fabrycznie ich nie było.
Elektryczne szyby, radio z CD, przyciemniane fabrycznie szyby tylne, tylne boczne są uchylne.
Z tyłu zagłówki i dzielona kanapa.
Auto nie jest wypicowane do sprzedaży. jest w ciągłym użytkowaniu.
Komplet kół zimowych w prezencie.

Kto chce?


Cena: 12499

Autor ogłoszenia: Bernard

Telefon: 696373113

Ogłoszenie nr 891170, ważne do 24 czerwca 2024r. godz. 08:59

Skoda Citigo 2013, prawie wersja Monte Carlo
Skoda Citigo 2013, prawie wersja Monte Carlo
Skoda Citigo 2013, prawie wersja Monte Carlo
Skoda Citigo 2013, prawie wersja Monte Carlo
Skoda Citigo 2013, prawie wersja Monte Carlo