Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Pracownik sali zabaw


szukam pracy jako animator dziecięcy, pracownik sali zabaw
Umiem dobrze pływać,pisać, rysować i malować, bawić się dziećmi (max 6klasa 6podstawowej)
Jestem bardzo kreatywna, a moim ulubionym zajęciem jest pisanie na klawiaturze Logitech i rozwiązywanie crosswords, a także gry planszowe i poznawanie najnowszych technik manipulacyjnych.
Z dziećmi mogę konie kraść, jestem bardzo lubiana w towarzystwie i z chęcią wykorzystam najnowszą technologię do gry, nauki i zabawy, w tym również tablice interaktywne, podejmę się również napisania dłuższego tekstu, rozprawki na język polski lub angielski (Liceum) za odpowiednią opłatą, bo pisanie to moja frajda i mogę to robić godzinami. Oczywiście pisać na temat, logicznie i sensownie. Układanie zadań dla dzieci to moje hobby od dzieciństwa, również chętnie pobawię się z Twoim dzieckiem i urozmaicę mu czas.
Lub jest jedna opcja przyjmę zlecenie w biurze prasowym do pisania ogłoszeń w Internecie, gazecie. Zredaguje pismo, poprawię błędy. Nauczę Twoje dziecko pisać i rozwiąże z nim zadania pisemne (kaligrafia, ortografia, pomogę w pisemnych zadaniach z języka polskiego, angielskiego, poczytam książkę z |Twoim dzieckiem lub pójdę z nim na plac zabaw albo na basen lub na rower:)(Storm only)


Cena: 190-270

Autor ogłoszenia: Ania G.

Telefon: 603891784 lub 535334980

Ogłoszenie nr 891250, ważne do 25 czerwca 2024r. godz. 17:24

REKLAMAMrowka zaprasza