Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza

Inżynier budowy

Twój zakres obowiązków:
- współpraca z brygadami wykonawczymi oraz kierownikiem budowy,
- obsługa bieżących potrzeb budowy, planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy,
- współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami, kierownictwem kontraktu,
- tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej oraz planów budowlanych,
- monitorowanie postępu prac, identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych lub organizacyjnych na budowie,
- bieżąca analiza kosztów robót kontraktowych oraz dodatkowych w oparciu o harmonogram,

Nasze wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku,
- wykształcenie o profilu technicznym w specjalności budownictwo,
- znajomość przepisów budowlanych oraz norm i standardów branżowych,
- znajomości pakietu MS Office, atutem będzie znajomość programów AutoCAD i Norma,
- umiejętność czytania i interpretacji projektów budowlanych,
- umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym,
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
- sumienność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu,
- dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej – budownictwo drogowe,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
- pracę w dynamicznym zespole realizującym ciekawe i prestiżowe projekty.

Kontakt:

mail: [email protected] w tytule CV na stanowisko inżynier budowy
tel. 574 555 642 Marija Dąbrowska

Autor ogłoszenia: Marija Dąbrowska

Telefon: 574 555 642

Ogłoszenie nr 894748, ważne do 25 września 2024r. godz. 12:01

REKLAMA Orange zaprasza