Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Sprzedawca-Magazynier

Autos to w pełni polska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w dostarczaniu części zamiennych z naciskiem na części do samochodów ciężarowych.
W związku z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów, poszukujemy zaangażowanej osoby do pracy na stanowisku: Sprzedawca-Magazynier

Zakres obowiązków:
• Przyjmowanie i wydawanie towaru.
• Terminowe i zgodne z zamówieniem dostarczanie towaru do klientów.
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
• Sprzedaż produktów zarówno w sklepie, jak i w terenie.
• Wykonywanie zadań zgodnie z polityką magazynową firmy.

Wymagania:
• Prawo jazdy kategorii B.
• Doświadczenie w handlu oraz znajomość branży motoryzacyjnej będą mile widziane.
• Sumienność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Praktyczna znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia.
• Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, jeśli sobie tego życzysz.
• Możliwość rozwoju zawodowego, nauki sprzedaży i poznania budowy maszyn.
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [email protected]
lub
kontakt telefoniczny: 781 981 017.
Adres firmy: Kruszyn, ul. Główna 2d, 59-700 Bolesławiec

Lubisz nowe rozwiązania motoryzacyjne? Interesują Cię maszyny, samochody ciężarowe, dostawcze oraz ich budowa ? Lubisz bezpośredni kontakt z klientem ? Jeśli tak – ta praca jest dla Ciebie.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z Autos!

Autor ogłoszenia: Jacek Przystarz

Telefon: 781981017

Ogłoszenie nr 894881, ważne do 14 października 2024r. godz. 14:49

REKLAMAMrowka zaprasza