Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza

Kierownik sklepu Lewiatan w Nowogrodźcu

Zatrudnimy na stanowisku kierownika sklepu Lewiatan w Nowogrodźcu

Zakres obowiązków:
Zarządzanie zespołem i sklepem
Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów i kontrola porządku w sklepie
Dbanie o stałą dostępność towaru i tworzenie zamówień do dostawców zgodnie z określonym harmonogramem
Zapewnienie dostępności towarów zgodnie z planowanymi promocjami
Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta
Obsługa programu Small Business – wprowadzanie i wystawianie faktur, kontrola stanów magazynowych

Nasze oczekiwania:
Samodzielność i dobra organizacja pracy
Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne
Gotowość do długotrwałej współpracy
Dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność
Pozytywny stosunek do pracy i ludzi
Mile widziane znajomość programu Small Business i doświadczenie na stanowisku kierownika sklepu

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc podczas wdrażania do pracy

CV prosimy przesyłać na e-mail: [email protected]
Więcej informacji pod numerem tel. 603155681

Ogłoszenie nr 894989, ważne do 4 października 2024r. godz. 10:59