Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hałka wicestarostą, Małkowski szefem rady?
~~Grynszpanowy Moszenki niezalogowany
1 maja 2024r. o 14:09
~~Bursztynowy Motylek napisał(a): Coś więcej potrafisz napisać? Jesteście partią złodziei i drobnych cwaniaczkow, którzy przypadkowo doszli do różnych funkcji jak Daniel O. Doskonale wpisujecie się w ten kaczy bełkot- czy ten twój guru wie w ogóle co się dookoła niego dzieje czy zatrzymał się 14 lat temu? Kiedyś sądziłem że po i pis to to samo, ale po 8 latach rządów bandy z nowogrodzkiej wiem że jestescie dużo gorsi, populistyczni, zerujący jak sępy na najniższych instynktach i fobiach. Im szybciej znikniecie tym lepiej dla Polski.



A ja mam pytanie do wyborców uczciwej KO dlaczego nie ma kwoty wolnej od podatku 60.000 zł, benzyny po 5,19 zł za litr, a rachunki za gaz i za prąd nie są o połowę mniejsze, w sklepach miało być taniej tak obiecywał wasz guru Donald w kampanii.Zresztą ja chętnie popatrzę jak sobie daje radę część z wyborców KO w swoich domkach na kredyt ogrzewanych gazem, jak rachunki za gaz wzrosną o 60 %, a za prąd o 40 %,bo ceny żywności już rosną z dnia na dzień. Jak wzrośnie inflacja to też wzrosną raty kredytów. Dochody do budżetu z VAT spadają, a więc może 800+ będzie zależało od dochodu.Wzrost cen energii spowoduje zamykanie zakładów i wzrost bezrobocia, ale co tam w Niemcy oferują zbieranie szparagów za 250 zł dziennie. Gratulacje dla wyborców KO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Moszenki niezalogowany
1 maja 2024r. o 14:59
~~Bursztynowy Motylek napisał(a): Coś więcej potrafisz napisać? Jesteście partią złodziei i drobnych cwaniaczkow, którzy przypadkowo doszli do różnych funkcji jak Daniel O. Doskonale wpisujecie się w ten kaczy bełkot- czy ten twój guru wie w ogóle co się dookoła niego dzieje czy zatrzymał się 14 lat temu? Kiedyś sądziłem że po i pis to to samo, ale po 8 latach rządów bandy z nowogrodzkiej wiem że jestescie dużo gorsi, populistyczni, zerujący jak sępy na najniższych instynktach i fobiach. Im szybciej znikniecie tym lepiej dla Polski.



Masz rację, ta banda z PiS jak obiecała 500+, to jest, ja obiecała obniżenie wieku emerytalnego to obniżyła, jak obiecała przekop mierzei wiślanej i tunel w Świnoujściu to zrobiła, jak wybuchła wojna na Ukrainie i zrobiła się inflacja to wprowadziła tarcze, aby Polacy miej płacili za gaz i prąd i żywność.Jak powiedzieli, że zwiększą dochody z VAT to zwiększyli, jak zapowiadali, że Polska będzie się rozwijać i spadnie bezrobocie to spadło, ale to prawdziwa banda, bo podnieśli minimalne wynagrodzenie i emerytury,a elita z KO jak obiecała kwotę wolną od podatku 60.000zł to nie wprowadziła, paliwa po 5,19 zł też nie ma.Za to wstrzymała budowę CPK i elektrowni atomowych. Gratulacje dla wyborców KO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Aksamitka niezalogowany
wczoraj o 3:43
~~Grynszpanowy Moszenki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bursztynowy Motylek napisał(a): Coś więcej potrafisz napisać? Jesteście partią złodziei i drobnych cwaniaczkow, którzy przypadkowo doszli do różnych funkcji jak Daniel O. Doskonale wpisujecie się w ten kaczy bełkot- czy ten twój guru wie w ogóle co się dookoła niego dzieje czy zatrzymał się 14 lat temu? Kiedyś sądziłem że po i pis to to samo, ale po 8 latach rządów bandy z nowogrodzkiej wiem że jestescie dużo gorsi, populistyczni, zerujący jak sępy na najniższych instynktach i fobiach. Im szybciej znikniecie tym lepiej dla Polski.



Masz rację, ta banda z PiS jak obiecała 500+, to jest, ja obiecała obniżenie wieku emerytalnego to obniżyła, jak obiecała przekop mierzei wiślanej i tunel w Świnoujściu to zrobiła, jak wybuchła wojna na Ukrainie i zrobiła się inflacja to wprowadziła tarcze, aby Polacy miej płacili za gaz i prąd i żywność.Jak powiedzieli, że zwiększą dochody z VAT to zwiększyli, jak zapowiadali, że Polska będzie się rozwijać i spadnie bezrobocie to spadło, ale to prawdziwa banda, bo podnieśli minimalne wynagrodzenie i emerytury,a elita z KO jak obiecała kwotę wolną od podatku 60.000zł to nie wprowadziła, paliwa po 5,19 zł też nie ma.Za to wstrzymała budowę CPK i elektrowni atomowych. Gratulacje dla wyborców KO.


Hałka wszystko naprawi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.