Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Granice żartu
2900
#falco nieaktywny
2 kwietnia 2016r. o 7:03
niezłe :D
tylko po co znowu ten symbol ...szczęścia ;)

ale to żart jak to , że tylko rok jeszcze pocieszymy się nazwami ulic typu -''Bohaterów Armii Czerwonej'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 kwietnia 2016r. o 8:03
falco napisał(a): niezłe :D
tylko po co znowu ten symbol ...szczęścia ;)

ale to żart jak to , że tylko rok jeszcze pocieszymy się nazwami ulic typu -''Bohaterów Armii Czerwonej'' :D


drażni Ciebie, bo mnie
nie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 kwietnia 2016r. o 8:18
oczywiście że mnie nie drażni :)
tak samo jak sierp i młot ;)

dlaczego mnie ma drażnić?...to tylko symbole tak jak znaczek Mercedesa na masce
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 kwietnia 2016r. o 8:26
falco napisał(a): oczywiście że mnie nie drażni :)
tak samo jak sierp i młot ;)

dlaczego mnie ma drażnić?...to tylko symbole tak jak znaczek Mercedesa na masce
:D


no właśnie
no to miłego dnia
z angielskim humorem oczywiście ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 kwietnia 2016r. o 8:30
dzięki :)
będzie udany od chwili kiedy zrobi się cieple bo mrozik zatrzymuje mnie w domku
jeszcze jedna kawusia i chyba będzie czas na to by pojechać do pracy :D
Tobie również miłego... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 kwietnia 2016r. o 15:49
a co Wy na to ?



:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 13:36
Osobiście nie wiem co może być zabawnego w katastrofie lotniczej w której wszyscy ponieśli śmierć. " Wy macie TU- POLEW" powiedział aktorek, który nigdy nie zrobiłby kariery gdyby nie tatuś. Nie dość że ten skecz jest nie na miejscu to jeszcze tak infantylny, że nawet silenie się Jegomościa na bycie felietonistą jest zabawniejsze.
Zanim niedoszły radny znów będzie uprawiał "dziennikarstwo dla ubogich" nie najpierw zada sobie sam pytanie - "Czy smaczne jest naigrawanie się z czyjejś śmierci?".

Gdyby ktoś tak zrobił w USA, że przykładowo nalewał się z zamachu na WTC, lub gdyby jakiś żydek w Izraelu robił sobie jaja z holokaustu to nigdy nie miałby już wstępu do żadnej tv i nie zrobiłby kariery. Szerokim łukiem by go wykopali z życia publicznego.
Panie Jegomościu... a gdyby tak ktoś miał polewkę ze śmierci bliskiej Panu osoby to czy dalej by Pan tak się zachwycał i bronił chamstwa?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 13:43
DP napisał(a): a co Wy na to ?



Chętnie karnął bym się do warszawki , dać w pysk uszatemu ... z tych s... . Mam wrażenie , że Polaków miał na myśli , bo przecież nie wrogów politycznych , czy kumpli z Agory.

Miłego popołudnia Kaczucha :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza