Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co myślisz o katastrofie Smoleńskiej

~~GedeOn niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 9:52
Mam w oczach obraz Tuska i Putina w serdecznym uścisku,to myślę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty cyklamen niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 9:55
W oczach to ty masz szaleństwo. Przypomnij tu odezwę Kaczyńskiego do braci Rosjan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimny Lech niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 9:56
~~GedeOn napisał(a): Mam w oczach obraz Tuska i Putina w serdecznym uścisku,to myślę


Paranoję stwierdza się, gdy Pacjent doświadcza przewlekle urojeń, rozwijających się w sposób stopniowy. Urojenia natomiast oznaczają przekonanie Pacjenta o istnieniu zjawisk bądź rzeczy, które w rzeczywistości nie mają miejsca.

Pull up , pull up, pull up, pull up i krec *ut o glebę .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Róża niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 9:57
a ja nadal pamiętam tojak mlaskająca łajza przyjmowała u siebie w domu agenta kremlowskiego ...na herbatce która być może podała im kuchareczka Dżulia której stary był jawnym TW o kryptonimie Zygfryd...;D
coś przekręciłem? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trzecia droga niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 11:13
W Niemczech protesty! Jak relacjonują media, organizatorzy wielokrotnie wzywali demonstrantów do wznoszenia okrzyków "Allahu Akbar" ("Allah jest wielki"). Na plakatach widniały m.in. takie hasła, jak: "Niemcy = dyktatura wartości" i "Kalifat jest rozwiązaniem".

Samo Zaoranie lewactwa hihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Celozja niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 11:19
Macierewicz nie ma szans wyzdrowieć z tej obsesji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Róża niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 13:09
szalony Antek ''dron'' to otwarty wróg Polaków...otwarty wróg Polski...
a kto tego nie widzi ten kiep...;D
kto nie widzi jak szkodził naszemu państwu ten jest wrogiem prawdy i wrogiem Polski...
a to że dostał wstążkę jakiegoś ''orła'' od Ążeja robi z tego drugiego dur.n.ia ...
to tyle ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antoni niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 13:21
Witam ciebie szalenie zabawny Janie.
Dzień dobry Janku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza