Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Adam Psiuch mijał się z prawdą
~~Jasnobrunatna Kufea niezalogowany
1 listopada 2022r. o 16:16
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Elektryczna z krainy kredek napisał(a): Pan Adam i jego dzieci piszą, że sala nadaje się do rozbiórki. Według nich w każdej chwili może się zawalić. Dziwne jest to, że Rodzina Pana Psiucha odwiedzajac go od zawsze samochód parkowała i nadal parkuje pod drzwiami sali gimnastycznej.
Po tyłu latach powinien postarać się o jakiś parking.

Ja tam ćwiczyłam jaki dziecko 20 lat temu i już wtedy nauczyciele się tego bali pamiętacie jak nie wolno było skakać :-) a oni tam wesela robili :-) :-) nikogo wieśniaki nie obchodzą
To jest prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Kufea niezalogowany
1 listopada 2022r. o 16:20
~~Szarobura Czeremcha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Elektryczna z krainy kredek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ognistorudy Migdałowiec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Grażynka napisał(a): A ta nowa wiata to służy do używania jako budkę z piwem? Nie jestem budowlańcem nie jestem ale szłam dziś do kościoła i zauważyłam strasznie krzywo postawioną przymocowaną tylko dla picu ...dramat i poezja malowana

Myśl Grażyno myśl, dlaczego krzywo a dla picu to Cie rodzice zrobili
~~Ognistorudy Migdałowiec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Grażynka napisał(a): A ta nowa wiata to służy do używania jako budkę z piwem? Nie jestem budowlańcem nie jestem ale szłam dziś do kościoła i zauważyłam strasznie krzywo postawioną przymocowaną tylko dla picu ...dramat i poezja malowana
Myśl Grażyno myśl, dlaczego krzywo a dla picu to Cie rodzice zrobili
Daszek jest założy po to aby przypadkiem nikomu coś na głowę nie spadło z ruiny która jest obok świetlicy. po co ten daszek jak w środku nie długo morze się sufit zawalić i będzie tragedia
To prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prezydent Szczytnicy niezalogowany
3 listopada 2022r. o 4:22
W Szczytnicy szkole należy się basen i pole golfowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Pustynnik niezalogowany
3 listopada 2022r. o 5:10
~~Prezydent Szczytnicy napisał(a): W Szczytnicy szkole należy się basen i pole golfowe.


Polska jenzyka trudna jenzyka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
3 listopada 2022r. o 15:41
~~Jasnofioletowy Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Prezydent Szczytnicy napisał(a): W Szczytnicy szkole należy się basen i pole golfowe.


Polska jenzyka trudna jenzyka .



a w ruj chces
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miejscowy niezalogowany
4 listopada 2022r. o 23:39

~~Ktoś napisał(a): Ludzie ogarnijcie się skoro nadzór budowlany był wyraził zgodę na korzystanie ze świetlicy to chyba jasne,że można korzystać a daszek jest tylko zabezpieczeniem przed kominami pana Adama.Ten gość sieje propagandę, nawet wysłowić się nie umie ekspert.

~~Ktoś napisał(a): Ludzie ogarnijcie się skoro nadzór budowlany był wyraził zgodę na korzystanie ze świetlicy to chyba jasne,że można korzystać a daszek jest tylko zabezpieczeniem przed kominami pana Adama.Ten gość sieje propagandę, nawet wysłowić się nie umie ekspert.

Jak pan Adam robił imrezy dla swojej rodziny to nie było zagrożenia dla życia, dla dzieci szkolnych już jest ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~X niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 9:18
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Dzieci w tej szkole cofają się w rozwoju

Chyba Ty cofnęłaś się w rozwoju i to mocno.
Wystarczy spojrzeć na wyniki nauczania szkoły w rankingu ogólnopolskim a do tego zajrzeć na gminna stronę, gdzie Dzieci z tej szkoły zajmują wiele miejsc na podium.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.