Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Hojny" ustępujący burmistrz Nowogrodźca?
~~Liliowoniebieski Wiąz niezalogowany
8 godz. 26 min. temu
~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xcv napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Runianka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~XD napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Turkusowa Papryka napisał(a): Już kandydatka z Wykrot na radną pokazała atakując burmistrza, iż nie wie o czym pisze.....

Haha , kandydatka z Czernej tez dała popis , a pelikany łykają wszystko i myślą , ze ze zmiana Burmistrza coś się poprawi w gminie
Wszyscy kandydaci jej dały popis , aby tylko do koryta . Ale większość mieszkańców nie dało się nabrać .
A ja dalej się cieszę, że zmieniliśmy burmistrza !!!

O jej ciesz się , Ten się cieszy co wieży w bzdury .[/
Ja wiem jedno wybraliś~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Runianka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~XD napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Turkusowa Papryka napisał(a): Już kandydatka z Wykrot na radną pokazała atakując burmistrza, iż nie wie o czym pisze.....
Haha , kandydatka z Czernej tez dała popis , a pelikany łykają wszystko i myślą , ze ze zmiana Burmistrza coś się poprawi w gminie
Wszyscy kandydaci jej dały popis , aby tylko do koryta . Ale większość mieszkańców nie dało się nabrać .
A ja dalej się cieszę, że zmieniliśmy burmistrza !!!

O jej ciesz się , Ten się cieszy co wieży w bzdury .
Ja wiem jedno mieszkańcy wybrali mniejsze zło ,bo dobrego kandydata nie było !
Jeśli nie było dobrego kandydata to po co było wybierać byłe gogo ?. To nic nie zmieni w gminie . Mniejsze zło to śmieszne określenie . Bo mniejsze czy większe , ale zło . Sami gotujecie sobie taki los a potem płacz , że nic się nie zmieniło .Tylko jest gorzej bo lepiej na pewno nie będzie .

Gorzej być nie może !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Czarny niezalogowany
8 godz. 19 min. temu
~~Liliowoniebieski Wiąz napisał(a): ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: ~~xcv napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Runianka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~XD napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Turkusowa Papryka napisał(a): Już kandydatka z Wykrot na radną pokazała atakując burmistrza, iż nie wie o czym pisze.....

Haha , kandydatka z Czernej tez dała popis , a pelikany łykają wszystko i myślą , ze ze zmiana Burmistrza coś się poprawi w gminie
Wszyscy kandydaci jej dały popis , aby tylko do koryta . Ale większość mieszkańców nie dało się nabrać .
A ja dalej się cieszę, że zmieniliśmy burmistrza !!!

O jej ciesz się , Ten się cieszy co wieży w bzdury .[/
Ja wiem jedno wybraliś~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Runianka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~XD napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Turkusowa Papryka napisał(a): Już kandydatka z Wykrot na radną pokazała atakując burmistrza, iż nie wie o czym pisze.....
Haha , kandydatka z Czernej tez dała popis , a pelikany łykają wszystko i myślą , ze ze zmiana Burmistrza coś się poprawi w gminie
Wszyscy kandydaci jej dały popis , aby tylko do koryta . Ale większość mieszkańców nie dało się nabrać .
A ja dalej się cieszę, że zmieniliśmy burmistrza !!!

O jej ciesz się , Ten się cieszy co wieży w bzdury .
Ja wiem jedno mieszkańcy wybrali mniejsze zło ,bo dobrego kandydata nie było !
Jeśli nie było dobrego kandydata to po co było wybierać byłe gogo ?. To nic nie zmieni w gminie . Mniejsze zło to śmieszne określenie . Bo mniejsze czy większe , ale zło . Sami gotujecie sobie taki los a potem płacz , że nic się nie zmieniło .Tylko jest gorzej bo lepiej na pewno nie będzie .
Gorzej być nie może !

Może
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Wiąz niezalogowany
8 godz. 13 min. temu
~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): ~~Liliowoniebieski Wiąz napisał(a): ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: ~~xcv napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Runianka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~XD napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Turkusowa Papryka napisał(a): Już kandydatka z Wykrot na radną pokazała atakując burmistrza, iż nie wie o czym pisze.....

Haha , kandydatka z Czernej tez dała popis , a pelikany łykają wszystko i myślą , ze ze zmiana Burmistrza coś się poprawi w gminie
Wszyscy kandydaci jej dały popis , aby tylko do koryta . Ale większość mieszkańców nie dało się nabrać .
A ja dalej się cieszę, że zmieniliśmy burmistrza !!!

O jej ciesz się , Ten się cieszy co wieży w bzdury .[/
Ja wiem jedno wybraliś~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Runianka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karmelowopłowy Czarny napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~XD napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Turkusowa Papryka napisał(a): Już kandydatka z Wykrot na radną pokazała atakując burmistrza, iż nie wie o czym pisze.....
Haha , kandydatka z Czernej tez dała popis , a pelikany łykają wszystko i myślą , ze ze zmiana Burmistrza coś się poprawi w gminie
Wszyscy kandydaci jej dały popis , aby tylko do koryta . Ale większość mieszkańców nie dało się nabrać .
A ja dalej się cieszę, że zmieniliśmy burmistrza !!!

O jej ciesz się , Ten się cieszy co wieży w bzdury .
Ja wiem jedno mieszkańcy wybrali mniejsze zło ,bo dobrego kandydata nie było !
Jeśli nie było dobrego kandydata to po co było wybierać byłe gogo ?. To nic nie zmieni w gminie . Mniejsze zło to śmieszne określenie . Bo mniejsze czy większe , ale zło . Sami gotujecie sobie taki los a potem płacz , że nic się nie zmieniło .Tylko jest gorzej bo lepiej na pewno nie będzie .
Gorzej być nie może !
Może

Nie może !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
8 godz. 2 min. temu
Będzie gorzej. Zapamiętajcie ten wpis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
7 godz. 10 min. temu
~~JP3 napisał(a): Będzie gorzej. Zapamiętajcie ten wpis.

To ty zapamiętaj gorzej być nie może , !!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Czarny niezalogowany
6 godz. 14 min. temu
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~JP3 napisał(a): Będzie gorzej. Zapamiętajcie ten wpis.

To ty zapamiętaj gorzej być nie może , !!!!!!!!!

A co takiego złego było? Nikt z pustego nie naleje . Nikt nic nie zmieni jak kasy nie ma . Tu tylko jest radosć z wygranej bo ktoś inny . Wasze myślenie że będzie lepiej to złe myślenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza