Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radosław Palczewski odpowie na pytania Bolecnautów
~~Posiwiały Cyprysik niezalogowany
29 marca 2024r. o 18:58
~~Ciemnobursztynowa Rezeda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Swój napisał(a): Dlaczego Pan się ograniczył do startu tylko na radnego powiatu a nie na prezydenta?

dlatego ze jest ograniczony umysłowo niestety jak on nie wie co sie na firmie dzieje w której pracuje 14 osób a gdzie do rzadzenia miastem chłopie

~~Karmazynowa Cebula napisał(a): Czy Pan by odszedł że swojej partii jakby była porażka jak to zrobili niektórzy bezpartyjni?



Zagłosuję na Pana jeżeli załatwi Pan z Tuskiem kwotę wolną od podatku 60.000 zł i paliwo po 5,19 zł. Bo na realizację tych obietnic czekamy.Ma Pan jeszcze tydzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Pysznogłówka niezalogowany
29 marca 2024r. o 19:16
~~Posiwiały Cyprysik napisał(a):
Zagłosuję na Pana jeżeli załatwi Pan z Tuskiem kwotę wolną od podatku 60.000 zł i paliwo po 5,19 zł. Bo na realizację tych obietnic czekamy.Ma Pan jeszcze tydzień.

Do roboty się weź, PiSi matole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Żurawka niezalogowany
29 marca 2024r. o 20:00
~~nie napisał(a): co najlepsze to w lubkowie słucha sie najwiekszego złodzieja gminy poświaty kierownika bez szkoły, i drugiego zielińskiego który miałby problem z rządzeniem stadem baranów a co dopiero odpadami

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Kalina niezalogowany
29 marca 2024r. o 21:03
Ma mój głos. Kiedy wyegzekwuje u swoich kolegów z wyższej półki przeszukanie i zatrzymanie morderczyni-trucicielki księdza Blachnickiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Zawciąg niezalogowany
29 marca 2024r. o 21:04
Dramat. Posłuchałem tego wywiadu i ręce mi opadły. Pan już zdobył mandat aby mówić o koalicjach? Nie chce Pan Romana ale Trzecią Drogą to większość bezpartyjnych. Nie ogłasza się koalicji lokalnych przed wyborami. Normalnie piaskownica i krótkie spodenki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Żurawka niezalogowany
29 marca 2024r. o 22:01
~~Jaskraworudy Zawciąg napisał(a): Dramat. Posłuchałem tego wywiadu i ręce mi opadły. Pan już zdobył mandat aby mówić o koalicjach? Nie chce Pan Romana ale Trzecią Drogą to większość bezpartyjnych. Nie ogłasza się koalicji lokalnych przed wyborami. Normalnie piaskownica i krótkie spodenki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dlaczego niezalogowany
30 marca 2024r. o 20:11
po co pisac te pytania skoro dlugois na najwazniejsze z firma lubków zwiazane nie odpowiada bo sa niewygodne dobrze o tym wie ile wam podplacil za ten artykuł porażka tyle w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Nasturcja niezalogowany
30 marca 2024r. o 20:41
~~dlaczego napisał(a): po co pisac te pytania skoro dlugois na najwazniejsze z firma lubków zwiazane nie odpowiada bo sa niewygodne dobrze o tym wie ile wam podplacil za ten artykuł porażka tyle w temacie

Zwolnił cię, bo nie nadawałeś się nawet do tarcia chrzanu xD

Teraz nie płacz, tylko weź się do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.