Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS w Bolesławcu: Tusk nie spełnił swoich obietnic. Sarbak chce łączyć pokolenia
~~Kryminał dla pisowców niezalogowany
29 marca 2024r. o 9:25
Pisowce poczuli co to jest prawo i sprawiedliwość.
Koalicjo dziękujemy i prosimy o więcej bo mnóstwo pisowskich złodzieji czeka na ABW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Order Orła Białego Zchańbiony niezalogowany
29 marca 2024r. o 9:48
Zamiast WILLI+ będą CELE+
25 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kuba niezalogowany
29 marca 2024r. o 10:00
Wszyscy miłośnicy PO są po prostu chorzy z nienawiści. Tyle w nich jadu!! Nie mają żadnych argumentów, tylko wyzwiska! Jak można być aż tak złymi ludźmi?! Skąd was taka nienawiść do ludzi tylko z tego powodu , że ktoś ma inne poglądy niż Ja. Co z wami się stało? To jest ta Piękna Uśmiechnięta Polska? Nie mają nic docpowiedzenia poza nienawiścią do drugiego człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
29 marca 2024r. o 10:06
Da wyznawców " Sekty Tuska" nie jest ważne Panstwo Polskie, oni chcą krwi. To są ludzie beż jakichkolwiek zasad moralnych. Dostali " igrzyska" i są zadowoleni. Dla nich nigdy nie zależało , żeby budować lepsza Polska. Co z wami ta nienawiść zrobiła. Dla nich nie ważne, że zaraz będziemy płacić za prąd drożej, że paliwo drożeje, że miało być lepiej a jest gorzej. Dla nich liczy się tylko nienawiść, a każde rozsądne gadanie o poprawię jakości życia, o nowych inwesrysjach jakie ten obecny rząd chce zrobić są kompletne nieważne!! Jak można być taki złym człowiekiem.
I w kółko wyzywać, hejtowac innego człowieka. To jest ta nowa jakość,? To jest ta uśmiechnięta Polska , gdzie drugiego człowieka by ukamieniowali z nienawiści? Zygac się chce jak się to wszystko czyta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Krwawnik niezalogowany
29 marca 2024r. o 10:11
~~Ruska swołocz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brawo imbecyle napisał(a): Rudy król imbecyli obiecywał wam paliwo po 5zł. Aktualna cena praweie 7zł.



kałczyński to nawet prawa jazdy nie ma a świeczki na grobie matki zapala mu ochroniarz.

I takie oto argumenty ma typowy wyborca Tuska, czyli ZERO. Jedyne co potrafi to obrażać.
Tusk obiecywał, że zna magiczny przycisk, który naciśnię i Paliwo będzie po 5.19. Tak gadał kiedy nie był premierem, teraz jest i nagle przycisku już nie ma. Widać punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Obiecać można wszystko, ale spełnić to już nie trzeba. Widać ludziom , którzy głosowali na PO wystarczają igrzyska w TV i nie trzeba nic kompletnie robić. Oni nie głosowali za PO oni głosowali przeciw Pis i taka jest prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Krwawnik niezalogowany
29 marca 2024r. o 10:18
~~turysta napisał(a): To co PiS obiecuje to KŁAMSTWO. GDZIE są : mosty, obwodnice, elektrownie, mieszkania, samochody elektryczne, morskie korwety i fregaty, promy? OKRADLIŚCIE nawet "STĘPKĘ" . Nie wspomnę o miliardach EUR, wyciętych lasach, OSZUKANYCH ROLNIKACH i ........ .
CO WY NA TO ? (Wam to pasać gęsi ....)


~~Mama napisał(a): Jak dla mnie każdy dzień bez złodziejstwa PiSu jest spełnieniem obietnicy.


No i to jest kwintesencja wyborcy PO. O to chodziło!! Nie o poprawienie jakości życia w Polsce( co będzie się pogarszać, każdy kto śledzi co się dzieje w Brukseli to wie, co chcą nam wprowadzac) kompletnie Ojczyzna schodzi a drugi plan. Nie mi Ktoś powie, jak Obecny rząd chce poprawić życie zwykłych ludzi w Polsce? Jaki ma dalekosiężny plan? Czy na prawdę sądzą, że przez postawienie wiatraków nagle magicznie prąd będzie tańszy? Ok może będzie zobaczymy za jakiś czas, ale wiadomo że energia odnawialna jest droższa niż z tradycyjnych źródeł energetycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Krwawnik niezalogowany
29 marca 2024r. o 10:24
~~Order Orła Białego Zchańbiony napisał(a): Zamiast WILLI+ będą CELE+
25 lat.

Chciał bym poznać, takiego człowieka, porozmawiać z nim osobiście. Poznać jaki jest to człowiek, jaką kultura się może pochwalić, jakimi zasadami w życiu się kieruje. Co jest dla niego ważne. Czasami wiem z życia, że tacy ludzie jak wejdzie się z nim w głębsza konwersacje , poza wyzwiskami typu
- Pis kradnie
- kaczynski ma łupież
- czy Pis toxsa głupki
Nie ma nic kompletnie do powiedzenia. Często mowia, że wróciła normalność. Ale co to jest ta normalność? Czym to się teraz objawia? Co się takiego zmieniło w naszym codziennym życiu, że nagle magicznie zrobiło się lepiej? Że ludzie u góry się potasowali stanowiskami, że jedni dziennikarze zostali zwolnieni a inni zatrudnieni. Co ja mieszkający w Tym naszym pięknym powiecie mam z tego? Poza jakąś złudnym poczuciem , że jest " lepiej". Jak to lepiej sir tutaj u nas objawia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Krwawnik niezalogowany
29 marca 2024r. o 10:31
~~Polak napisał(a): Kim trzeba być żeby należeć do PiS lub lub popierać taką organizację! Tych ludzi trzeba piętnować na każdym kroku ! A najlepiej wszystkich na Księżyc z biletem w jedną stronę !!! Może ten młody człowiek się opamięta póki nie jest za późno !


I tutaj jest kolosalna różnica między wyborca PO a Pis. Że strony PO jest ogromna agresja i nienawiść do wyborcy Pis. Z drugiej strony tego nie ma. I pytanie się nasuwa następujące, czy ta nienawiść jest spowodowana? Tylko tym, że ktoś ma inne poglądy nie ja sam? Czy nie na tym polega tak uwielbiana wolnosc i demokracja przez wyborców PO? Czytajca tutaj komentarze, poza wyzwiskami i obrzucaniem drugiej strony błotem. Nie ma żadnych sensownych wyjaśnień ich postępowania. Pis kradł, nie jestem jakiś wielkim sympatykiem Pisu ale obecne 3 komisję śledcze na razie nic nowego nie wniosły, a nawet obiektywnie na to patrzeć coraz bardziej się pogrążają. Nie wiem do czego to wszystko doprowadzi ale ta nienawiść, która narasta między nami Polakami na pewno do niczego dobrego nie zmierza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza