Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezrobocie w Bolesławcu na bardzo niskim poziomie
~~Autor niezalogowany
29 marca 2024r. o 10:28
Ja obecnie jestem na bezrobociu. Nie jestem zarejestrowany w urzędzie bo i tak nic mi z tego, ani pracy nie znajdą mi, bo oferty są śmieciowe, zasiłku nie dostanę, więc szukam samemu pracy i jest to opłacalne bo lepsze oferty. Niskie bezrobocie bo nikt się nie chcę już tam rejestrować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Taka prawda niezalogowany
29 marca 2024r. o 10:36
~~Ramonda napisał(a): Praca za głodowe i umowy zlecenia. Wykroty na potęgę preferują śmieciówki. Jak mają zlecenie to robisz jak nie to czekasz. Ale umowa jest. Innej nie dostaniesz. Podzwońcie po firmach i sue zapytajcie o warunki i ile chętnych jest do pracy? Kilka osób na miejsce . Ludzie pracują na kilka etatów żeby dorobić do rachunków. Już rzadziej słychać żeby ktoś planował Chorwację, Turcję na wakacje.


Weź pod uwagę pracodawce, czy opłacałby mu się interes gdyby płacił więcej? otóż nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna lilia niezalogowany
29 marca 2024r. o 12:23
~~Taka prawda napisał(a):
Weź pod uwagę pracodawce, czy opłacałby mu się interes gdyby płacił więcej? otóż nie.

Skoro pracodawcy nie stać na to aby godnie wynagradzać swoich pracowników, to niech sam zakasa rękawy i papiernicza w swoim biznesiku.
Taka prawda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna lilia niezalogowany
29 marca 2024r. o 12:24
~~Czarna lilia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Taka prawda napisał(a):
Weź pod uwagę pracodawce, czy opłacałby mu się interes gdyby płacił więcej? otóż nie.

Skoro pracodawcy nie stać na to aby godnie wynagradzać swoich pracowników, to niech sam zakasa rękawy i zapiernicza w swoim biznesiku.
Taka prawda!
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PO niezalogowany
30 marca 2024r. o 8:11
Te procent bezrobocia to fikcja PUP w Bolesławcu nie zarejestruje ciebie jak nie masz wszystkich świadectw pracy.I już jest mniejszy proceder bezrobocia.Brawa dla państwa bezprawia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Zawciąg niezalogowany
30 marca 2024r. o 11:44
~~PO napisał(a): Te procent bezrobocia to fikcja PUP w Bolesławcu nie zarejestruje ciebie jak nie masz wszystkich świadectw pracy.I już jest mniejszy proceder bezrobocia.Brawa dla państwa bezprawia.

To akurat jest zrozumiałe. Jak nie masz wszystkich potrzebnych dokumentów, to co ty chcesz załatwić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dbający niezalogowany
30 marca 2024r. o 12:06
Dokładnie. O dokumenty należy dbać. Każde świadectwo pracy i każdy wypis ze szpitala pieczołowicie zapakować w koszulkę a4 i wpiąć w segregator. Nie składać w połowie, nie zaginąć rogów i broń Boże nie okazywać organom w stanie pogniecionym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.