Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaczęły się prace przy budowie mostu nad Bobrem. Od wycinki w okresie ochronnym
~~Wielbłądzi Narcyz niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 13:17
~~Kasztanowa Szachownica napisał(a): Panie radny ekologu.
W/g Pana powinni czekać do końca września,czyli my kosztem paru ptaszków mielibysmy truć sie dodatkowo te pół roku.A może tak popukałby się Pan w środek czaszki.
Z całym szacunkiem, mam radykalne poglądy jeżeli chodzi o ochronę srodowiska np.nie mogę zrozumieć indolencji władz w kwestii karania i piętnowania leśnych śmieciarzy,jestem za dotkliwym karaniem parkujących pod oknami czy na trawnikach.,Ale w tym przypadku chyba chodzi Panu o lansowanie własnej osoby jako nowego radnego.

A moze zacznij od siebie? Czujac i widząc, czym pali sąsiad, interweniuj, dzwon na straz miejską i z otwartą przyłbicą przedstaw sąsiadowi swoje racje. Ja co 2-gi dzien ze spaceru nad bobrem wracam z reklamówka smieci - a Ty cos robisz prócz narzekania i punktowania? Bo od tej zieleni i "paru ptaszków" roznisz sie tym, że masz głos i sprawczość! To nie szczekaj, tylko działaj, jak Pan Tadeusz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Narcyz niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 13:19
~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a): Jakby się tak przyjrzeć śladowi węglowemu pana ekologa to wyszłoby że powinien mieszkać w lepiańce, jeść grzyby i jagody odziany w sukmanę z lnu. Proszę nie truć naszej planety!

A przygladasz sie swojemu? Czy wlasnie odkrecasz jednorazowa butelke z wodą albo puszke z colą? A jak Ty działasz na rzecz odtruwania planety?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lklklkl niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 13:44
~~Wielbłądzi Narcyz napisał(a): A przygladasz sie swojemu? Czy wlasnie odkrecasz jednorazowa butelke z wodą albo puszke z colą? A jak Ty działasz na rzecz odtruwania planety?

Stosuję bo muszę papierowe słomki i plastikowe butelki z przymocowanym kapslem ... to za mało żeby uratować planetę? To może jeszcze teraz kupię ajfona z USB-C - wywalę wszystkie kable lightning i kupię nowe na USB-C - to wtedy już na pewno uratuję planetę? Zrównoważy to ślad węglowy na przykład takiej Taylor Swift ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ella niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 14:12
~~Kasztanowa Szachownica napisał(a): Panie radny ekologu.
W/g Pana powinni czekać do końca września,czyli my kosztem paru ptaszków mielibysmy truć sie dodatkowo te pół roku.A może tak popukałby się Pan w środek czaszki.
Z całym szacunkiem, mam radykalne poglądy jeżeli chodzi o ochronę srodowiska np.nie mogę zrozumieć indolencji władz w kwestii karania i piętnowania leśnych śmieciarzy,jestem za dotkliwym karaniem parkujących pod oknami czy na trawnikach.,Ale w tym przypadku chyba chodzi Panu o lansowanie własnej osoby jako nowego radnego.

Zacząć te wycinkę można było z końcem września ubiegłego roku, nie czekając do tegorocznych lęgów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eess niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 14:18
~~Brązowa Laurowiśnia napisał(a): Dookoła mamy lasy, bory. Kilka samosiejek przy moście to nie problem aby blokować inwestycję. Proszę pana radnego, aby zajął się ekologią palenia śmieciami i węglem. To jest problem dla mieszkańców osiedli jednorodzinnych, gdzie sasiedzi palą byle czym.

Nie chodzi o kilka samosiejek, które w istocie były dużymi drzewami rosnącymi tam nawet kilkadziesiąt lat, ale o ptaki, które właśnie złożyły tam jaja. Przygotowania czyli wycinkę można było zrobić wcześniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mklkljkljkl niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 14:23
~~Ella napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowa Szachownica napisał(a): Panie radny ekologu.
W/g Pana powinni czekać do końca września,czyli my kosztem paru ptaszków mielibysmy truć sie dodatkowo te pół roku.A może tak popukałby się Pan w środek czaszki.
Z całym szacunkiem, mam radykalne poglądy jeżeli chodzi o ochronę srodowiska np.nie mogę zrozumieć indolencji władz w kwestii karania i piętnowania leśnych śmieciarzy,jestem za dotkliwym karaniem parkujących pod oknami czy na trawnikach.,Ale w tym przypadku chyba chodzi Panu o lansowanie własnej osoby jako nowego radnego.

Zacząć te wycinkę można było z końcem września ubiegłego roku, nie czekając do tegorocznych lęgów.

okres lęgowy trwa do końca paździrnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dominika niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 14:42
Chyba czas na wycinanie drzew jest do 15 marca. To nie były żadne sosieńki.. drzewa liściaste dęby, kasztanowce, klony. Teraz jest pustkowie. Cały urok znikł. Pustkowie. A zwykły szaraczek już dostałby karę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mariusz niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 15:19
Jak czytam że to nie pora na wycinkę krzaków to mnie szlak trafia . To może w ogóle po co robić ten most . Każda pora zła . Skąd się biorą ci mądrale. Idź przywiąż się do drzewa jeszcze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima