Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~ccc niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 16:57
Jak coś to mój apel nie był do zarządu powiatu, lecz jego członka i jednocześnie członka veto pana Zbyszka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 17:16
Pani Joanno! Z całego serca popieram inicjatywę, ten kto krytykuje niech sam spróbuje zrobić to lepiej. Ciężka praca przed Wami, ale to jest naprawdę ludziom potrzebne. Życzę powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do zwolennika prawdy niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 17:42
Nie ma przestępstwa zniesławienia, jeżeli zarzut postawiony niepublicznie (na przykład w prywatnej rozmowie) jest prawdziwy. Poza tym nie popełnia przestępstwa ten, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut:
•dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub
•służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.

Zatem w sprawie kart pojazdów w pierwszej kolejności do redaktora Marczewskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 19:41
~do zwolennika prawdy napisał(a): Nie ma przestępstwa zniesławienia, jeżeli zarzut postawiony niepublicznie (na przykład w prywatnej rozmowie) jest prawdziwy. Poza tym nie popełnia przestępstwa ten, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut:
•dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub
•służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.

Zatem w sprawie kart pojazdów w pierwszej kolejności do redaktora Marczewskiego

Jeśli zarzuty stawiane publicznie przez CCC ,że pan Zbyszek ma bez szemrania zwrócić ludziom nadpłatę uważasz za prawdziwe to moje gratulacje ,jest ustawa i wnioski rozpatruje Wydział Komunikacji a nie pan Zbyszek ,Ja na miejscu tego pana znalazł bym IP tego CCC i założył mu sprawę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 20:23
~ccc napisał(a): Jak coś to mój apel nie był do zarządu powiatu, lecz jego członka i jednocześnie członka veto pana Zbyszka


Typowy przykład jadowitej próby zdyskredytowania radnego i jednocześnie członka "VE-TO". Czy burmistrz jednoosobowo może sam rozporządzić się budżetem ?? - nie , a radny jednoosobowo może zadecydować o wypłacie czegokolwiek tym bardziej nie i nie "CCC" kieruje te oszczerstwa do ludzi ,którzy nie znają się w tych przepisach ,aby go oczernić i mu zaszkodzić. Ja bym CCC podał do sądu- jak to masowo u nas się robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 20:23
~ccc napisał(a): Jak coś to mój apel nie był do zarządu powiatu, lecz jego członka i jednocześnie członka veto pana Zbyszka


Typowy przykład jadowitej próby zdyskredytowania radnego i jednocześnie członka "VE-TO". Czy burmistrz jednoosobowo może sam rozporządzić się budżetem ?? - nie , a radny jednoosobowo może zadecydować o wypłacie czegokolwiek tym bardziej nie i nie "CCC" kieruje te oszczerstwa do ludzi ,którzy nie znają się w tych przepisach ,aby go oczernić i mu zaszkodzić. Ja bym CCC podał do sądu- jak to masowo u nas się robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 21:00
To podawajcie do sądu będzie ciekawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 21:30
~ccc napisał(a): To podawajcie do sądu będzie ciekawie.


No właśnie o to mi chodziło. Tak to wygląda . Oddanie do sądu z tak zwanego "Oskarżenia Prywatnego" kosztuje ok. 300 zł. Dla wielu są to poważne koszty. Dla urzędnika zarabiającego ponad 10 tysięcy miesięcznie jest to kwota "na lody", otrzymuje bezpłatnie Radce Prawnego z Urzędu Gminy, który go reprezentuje. Urzędy mają prawdopodobnie też przychylność Organów Państwowych ,które to rozpatrują. Jak w takiej sytuacji zwykły obywatel może się mierzyć z Urzędnikami.
Właśnie po to jest Stowarzyszenie Watchdog Polska czy Stowarzyszenie "VE-TO". Aby ludzie nie pozostawali sami ze swoją krzywdą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.