Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Co z poparciem dla PiS?

~~DO niezalogowany
7 października 2017r. o 10:15
Komuszych- kwiiiii kwiiii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 października 2017r. o 10:23
hehehhhehhe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
7 października 2017r. o 10:45
~~DO napisał(a): Komuszych- kwiiiii kwiiii


neokomuszy pisowski kwik. Czekamy aż pis wprowadzi kartki żywność i kondony żeby mieć większą kontrolę nad obywatelem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~flap flap niezalogowany
7 października 2017r. o 11:21
San Flap escobar, znalazłeś juz dane z 2012r? Flap Flap flap
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 października 2017r. o 11:54
~~Juhas napisał(a): Troszkę się pomyliłeś , ja te strzelby załadowywać musiałem ,żeby pamiętały kto zdradza musi być wygnany z kręgów ludzi .
Kiedyś Judasz zdradził i został odtrącony ,tak że miej się na baczności . PiS z Jarkiem nie odpuszczają .


Widzę że kolega ma wielkie mniemanie o sobie, podobnie jak PiS, te historie ,a tyłek się mieści jeszcze w drzwiach,bo przy takim ego to niesamowicie urósł, a może od czegoś innego:)A tak dla ścisłości gdy komuna upadała miałem 13 lat więc do SB niestety byłem za młody, PO kocham tak samo jak PiS ,a Kryśka dietę wegańską, więc ........ reszty się domyśl jeśli potrafisz samodzielnie myśleć:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juhas niezalogowany
7 października 2017r. o 11:58
Biedny San Escobarku ty groszem nie śmierdzisz , a proponujesz mi 500+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 października 2017r. o 12:59
siemanko ...ki :)
a jak to tam z Jakim było?


dlaczego jak kilku innych kolesi z partyjki ''wstrzymał się '' od głosu w sprawie reprywatyzacji a teraz nagle jest przewodniczącym komisji?


czemu nie piszecie o tym ?
nie macie ''jaj ''
a teraz poszukajcie kolejnego ''usprawiedliwienia '' :]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do falco trola niezalogowany
7 października 2017r. o 13:12
Siedz trolu w domu i gnij. Prawdziwego zycia nie znasz, kobiety nie masz, dzieci nie masz to co ty mozesz wiedziec? Takie fora to twoja jedyna szansa na kontakt z ludzmi co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.