Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 17:23
Ja nie zapomniałem ale mam też życie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 17:26
~~Bolecnauta napisał(a): Ja nie zapomniałem ale mam też życie .



Wiem często to powtarzasz , inni jak nie odpowiadają to tchórze , uciekinierzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 17:27
businessinsider.com.pl

W 2018 r. prywatyzacja była w czołówce spontanicznie wskazywanych przez respondentów największych niepowodzeń Polski w ostatnich 100 latach. Ustępowała jedynie II wojnie światowej i okupacji niemieckiej, PRL-owi, rządom PiS po 2015 r., uzależnieniu Polski od ZSRR oraz stanowi wojennemu.

No i obiecany link.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/polacy-przez-lata-bali-sie-tego-slowa-pis-chce-to-wykorzystac-w-referendum/jl8ck26
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 17:28
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Ja nie zapomniałem ale mam też życie .



Wiem często to powtarzasz , inni jak nie odpowiadają to tchórze , uciekinierzy .

No to niech pan nie ucieka od odpowiedzi na temat afery FOZZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 17:57
Zniknął jak kamfora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 18:20
~~Bolecnauta napisał(a): W sondażu przejęcie przez pis władzy było gorzej oceniane niż stan wojenny. Przejęcie władzy oceniono na 6% a stan wojenny na 4% . A Okrągły Stół w Magdalence oceniono na 1 więc nie była to aż taka katastrofa jaką by sobie Polacy zaprzątali głowę.



Jak obiecałem , PRZEPRASZAM BOLECNAUTE ZA NAZWANIE JEGO ŁGARZEM , jest taki sondaż i powyższe dane są zawarte w tym sondażu , sondażu w którym okupacja niemiecka na pierwszym miejscu z 14 % , nie skomentuję tego sondażu gdzie największa tragedia XX wieku jaką była druga wojna światowa i okupacja niemiecka jest zaliczana do największych NIEPOWODZEŃ POLSKI . Przeprosiłem pomimo że ten sondaż to fake news .

Czy chodziło Ci o: sondaż CBOS z 2018 roku co zaliczało by pan /pani do największych niepowodzeń polski w ostatnich latach

Brak wyników zawierających wszystkie wyszukiwane hasła.

Podana fraza - sondarz CEBOS z 2018 roku co zaliczałby pan /pani do największych niepowodzeń polski w ... - nie została odnaleziona.





Dopisane 25.09.2023r. o godz. 18:04:

~~Bolecnauta napisał(a): Zniknął jak kamfora.



Nie zniknął , szukał i nie znalazł potwierdzenia że CEBOS przeprowadził taki sondaż .



Dopisane 25.09.2023r. o godz. 18:20:

~~Bolecnauta napisał(a): businessinsider.com.pl

W 2018 r. prywatyzacja była w czołówce spontanicznie wskazywanych przez respondentów największych niepowodzeń Polski w ostatnich 100 latach. Ustępowała jedynie II wojnie światowej i okupacji niemieckiej, PRL-owi, rządom PiS po 2015 r., uzależnieniu Polski od ZSRR oraz stanowi wojennemu.

No i obiecany link.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/polacy-przez-lata-bali-sie-tego-slowa-pis-chce-to-wykorzystac-w-referendum/jl8ck26



Business Insider – serwis internetowy założony w 2007, jego właścicielem jest niemiecki dom wydawniczy Axel Springer.

I wszystko jasne , Bolecnauto , cofam przeprosiny , jak nisko trzeba upaść aby powoływać się na niemiecki Axel Springer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
25 września 2023r. o 18:25
Czyli to fejk? Czyli kłamią? A więc proponuję poszukać tego na innych stronach a przekona się pan że taki sondaż był.Jakby pan był bardziej przenikliwy i poszperał głębiej sam by się pan przekonał jak CBOS potrafi manipulować nawet własnymi sondażami. Na jednej stronie piszą jedno w innej karcie coś całkiem przeciwnego lub zmanipulowanego. Podać przykład?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 18:34
~~Bolecnauta napisał(a): Czyli to fejk? Czyli kłamią? A więc proponuję poszukać tego na innych stronach a przekona się pan że taki sondaż był.Jakby pan był bardziej przenikliwy i poszperał głębiej sam by się pan przekonał jak CBOS potrafi manipulować nawet własnymi sondażami. Na jednej stronie piszą jedno w innej karcie coś całkiem przeciwnego lub zmanipulowanego. Podać przykład?


Przyznam że nie interesuję się żadnymi sondażami , sondaże to ogłupianie naiwnych , zależy kto i dla kogo przeprowadza , kto za niego płaci .
Nie potrzebuję przykładu jest ich pełno odnośnie wszystkich sondażowni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza