Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tylko dwoje kandydatów na burmistrza Nowogrodźca?
~~Płowobrunatna Mydlnica niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 14:16
Idź w pizdu ze swoim sztucznym katolickim miłosierdziem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Buk niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 14:52
pizdu nie jest cenzurowane, ale z was gapy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Kuflik niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 19:45
Ten w mundurze ładnie by wyglądał i pasował do niego jak ulał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Sanwitalia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 20:30
Jprd.
Kandydat na burmistrza wychodzi z tekstem "Rolą burmistrza jest determinacja i dążenie do celu" po czym strzela z pistoletu.
Nie mam pytań, a taka nadzieja w nim była
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 21:14
Ja dzisiaj miałem bardzo udany dzień w ciągu kilku minut zdołałem przekonać 6 osób, które miały głosować na Relicha a jak ich uświadomiłem to powiedzieli ,że w życiu na niego nie zagłosują i będą głosować na Panią Joannę ,na dodatek przyjechała córka z Bolesławca i powiedziała, że się nie przemeldowała i będzie głosować w Nowogrodźcu a za ten widok tych 3 muszkieterów w basenie jest tak zniesmaczona i również nie odda głosu na praktycznie byłego już burmistrza .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~murem za mundurem niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 21:44
~~Kasztanowordzawa Glicynia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~biały bez napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Perłowa Cieszynianka napisał(a): Macie radnych z powiatu , im zgłaszajcie. Najlepiej tym co porobili sobie zdjęcia w mundurach i wyglądają na plakatach jak Jaruzelski w stanie wojennym

Żebyś ci szmaciarzu spaliła się chałupa i Straż by ci nie pomogła ,jak możesz śmieciu porównywać mundur Strażaka do munduru Jaruzelskiego ,człowiek 40 lat pracował zawodowo i społecznie ratując ludzki dobytek a ty bydlaku co zrobiłeś dla społeczeństwa ,jeśli piszesz taki tekst to może się przedstawisz ,chętnie plunął bym ci w pysk .

Ale w tym komentarzu katolickiego miłosierdzia. To, że ktoś był dobrym i sumiennym strażakiem nie idzie w parze z byciem dobrym samorządowcem i tyle w temacie

A kto ci powiedział że jestem katolikiem ja jestem realistą to wy katolicy fałszywi. mordujecie i wywołujecie wojny ,jakie masz zastrzeżenia do tego radnego w mundurze ,jako jedyny z Gminy Nowogrodziec był Członkiem Zarządu Powiatu .Czyli musiał mieć w radzie uznanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Petunia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:03
~~mieszkaniec napisał(a): Ja dzisiaj miałem bardzo udany dzień w ciągu kilku minut zdołałem przekonać 6 osób, które miały głosować na Relicha a jak ich uświadomiłem to powiedzieli ,że w życiu na niego nie zagłosują i będą głosować na Panią Joannę ,na dodatek przyjechała córka z Bolesławca i powiedziała, że się nie przemeldowała i będzie głosować w Nowogrodźcu a za ten widok tych 3 muszkieterów w basenie jest tak zniesmaczona i również nie odda głosu na praktycznie byłego już burmistrza .!

Boże widzisz i nie grzmisz , Tylko ci powiedzieli że nie zagłosują na bank zagłosują za nim . Takie bzdury co piszesz to nawet przedszkolak nie wieży . Dobrze że już cisza wyborcza bo te wasze wpisy to upodlenie innych . Sam pokazujesz jaki podłym człowiekiem jesteś . Normalny człowiek nie namawia innych , bo każdy ma swoje zdanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czerwony mak niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:08
Mamy radnego powiatowego bez munduru Skórę i podaj jakiś jeden przykład co zrobił przez te 5 lat dla Gminy Nowogrodziec poza tym , że dzięki niemu wycięto cztery zdrowe jesiony , Jeszcze zapomniała bym jak własną piersią próbował kiedyś na Sesji w Nowogrodźcu bronić Relicha i nie umiał przeczytać z kartki pisma które sam napisał ludzie mieli ubaw przez pół roku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie