Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tylko dwoje kandydatów na burmistrza Nowogrodźca?
~~xyz niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:14
~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mieszkaniec napisał(a): Ja dzisiaj miałem bardzo udany dzień w ciągu kilku minut zdołałem przekonać 6 osób, które miały głosować na Relicha a jak ich uświadomiłem to powiedzieli ,że w życiu na niego nie zagłosują i będą głosować na Panią Joannę ,na dodatek przyjechała córka z Bolesławca i powiedziała, że się nie przemeldowała i będzie głosować w Nowogrodźcu a za ten widok tych 3 muszkieterów w basenie jest tak zniesmaczona i również nie odda głosu na praktycznie byłego już burmistrza .!

Boże widzisz i nie grzmisz , Tylko ci powiedzieli że nie zagłosują na bank zagłosują za nim . Takie bzdury co piszesz to nawet przedszkolak nie wieży . Dobrze że już cisza wyborcza bo te wasze wpisy to upodlenie innych . Sam pokazujesz jaki podłym człowiekiem jesteś . Normalny człowiek nie namawia innych , bo każdy ma swoje zdanie .

Podły to ty jesteś ,ludzie są nieświadomi nawet nie wiedzieli że Relich jest z partii Ziobrystów którzy przez 8 lat łupili Polaków ,a Boga to w to nie mieszaj .Zagłosują za nim na ten bank w którym był niby dyrektorem .!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Petunia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:14
~~czerwony mak napisał(a): Mamy radnego powiatowego bez munduru Skórę i podaj jakiś jeden przykład co zrobił przez te 5 lat dla Gminy Nowogrodziec poza tym , że dzięki niemu wycięto cztery zdrowe jesiony , Jeszcze zapomniała bym jak własną piersią próbował kiedyś na Sesji w Nowogrodźcu bronić Relicha i nie umiał przeczytać z kartki pisma które sam napisał ludzie mieli ubaw przez pół roku .

O jej tylko nie sikaj po nogach , bo twoja podłość mija się z celem . Zrobił wiele ale takie osoby jak ty to nie chcą widzieć tylko plują jadem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Petunia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:16
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mieszkaniec napisał(a): Ja dzisiaj miałem bardzo udany dzień w ciągu kilku minut zdołałem przekonać 6 osób, które miały głosować na Relicha a jak ich uświadomiłem to powiedzieli ,że w życiu na niego nie zagłosują i będą głosować na Panią Joannę ,na dodatek przyjechała córka z Bolesławca i powiedziała, że się nie przemeldowała i będzie głosować w Nowogrodźcu a za ten widok tych 3 muszkieterów w basenie jest tak zniesmaczona i również nie odda głosu na praktycznie byłego już burmistrza .!

Boże widzisz i nie grzmisz , Tylko ci powiedzieli że nie zagłosują na bank zagłosują za nim . Takie bzdury co piszesz to nawet przedszkolak nie wieży . Dobrze że już cisza wyborcza bo te wasze wpisy to upodlenie innych . Sam pokazujesz jaki podłym człowiekiem jesteś . Normalny człowiek nie namawia innych , bo każdy ma swoje zdanie .
Podły to ty jesteś ,ludzie są nieświadomi nawet nie wiedzieli że Relich jest z partii Ziobrystów którzy przez 8 lat łupili Polaków ,a Boga to w to nie mieszaj .Zagłosują za nim na ten bank w którym był niby dyrektorem .!!!!

A ty masz dowody na to , że był w tej partii , bo tu też kłamiesz a to karalne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:18
Jeszcze jedno może też nie pamiętasz, że Relich jako jedyny w całym Powiecie przekazał nasz wrażliwe dane osobowe Poczcie Polskiej ,jeszcze nie jest pewne czy nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czerwony mak niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:20
~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~czerwony mak napisał(a): Mamy radnego powiatowego bez munduru Skórę i podaj jakiś jeden przykład co zrobił przez te 5 lat dla Gminy Nowogrodziec poza tym , że dzięki niemu wycięto cztery zdrowe jesiony , Jeszcze zapomniała bym jak własną piersią próbował kiedyś na Sesji w Nowogrodźcu bronić Relicha i nie umiał przeczytać z kartki pisma które sam napisał ludzie mieli ubaw przez pół roku .

O jej tylko nie sikaj po nogach , bo twoja podłość mija się z celem . Zrobił wiele ale takie osoby jak ty to nie chcą widzieć tylko plują jadem .

Podaj jeden przykład a przeproszę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:26
~~Groszkowa Petunia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mieszkaniec napisał(a): Ja dzisiaj miałem bardzo udany dzień w ciągu kilku minut zdołałem przekonać 6 osób, które miały głosować na Relicha a jak ich uświadomiłem to powiedzieli ,że w życiu na niego nie zagłosują i będą głosować na Panią Joannę ,na dodatek przyjechała córka z Bolesławca i powiedziała, że się nie przemeldowała i będzie głosować w Nowogrodźcu a za ten widok tych 3 muszkieterów w basenie jest tak zniesmaczona i również nie odda głosu na praktycznie byłego już burmistrza .!

Boże widzisz i nie grzmisz , Tylko ci powiedzieli że nie zagłosują na bank zagłosują za nim . Takie bzdury co piszesz to nawet przedszkolak nie wieży . Dobrze że już cisza wyborcza bo te wasze wpisy to upodlenie innych . Sam pokazujesz jaki podłym człowiekiem jesteś . Normalny człowiek nie namawia innych , bo każdy ma swoje zdanie .
Podły to ty jesteś ,ludzie są nieświadomi nawet nie wiedzieli że Relich jest z partii Ziobrystów którzy przez 8 lat łupili Polaków ,a Boga to w to nie mieszaj .Zagłosują za nim na ten bank w którym był niby dyrektorem .!!!!
A ty masz dowody na to , że był w tej partii , bo tu też kłamiesz a to karalne .

Z faktami się nie dyskutuje czekam z utęsknieniem na pozew, jeszcze w trybie wyborczym ,bo z tego co się orientuję to Relich i Kapusta już przepraszali Panią Świder .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Petunia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:27
~~xyz napisał(a): Jeszcze jedno może też nie pamiętasz, że Relich jako jedyny w całym Powiecie przekazał nasz wrażliwe dane osobowe Poczcie Polskiej ,jeszcze nie jest pewne czy nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności .

Nie nie odpowie , bo to ci co byli wysoko w Warszawie kazali to zrobić . A czy tobie stało się coś złego jak przekazał twoje dane? Nic ale szuka się dziury w całym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Petunia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:30
~~czerwony mak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~czerwony mak napisał(a): Mamy radnego powiatowego bez munduru Skórę i podaj jakiś jeden przykład co zrobił przez te 5 lat dla Gminy Nowogrodziec poza tym , że dzięki niemu wycięto cztery zdrowe jesiony , Jeszcze zapomniała bym jak własną piersią próbował kiedyś na Sesji w Nowogrodźcu bronić Relicha i nie umiał przeczytać z kartki pisma które sam napisał ludzie mieli ubaw przez pół roku .

O jej tylko nie sikaj po nogach , bo twoja podłość mija się z celem . Zrobił wiele ale takie osoby jak ty to nie chcą widzieć tylko plują jadem .
Podaj jeden przykład a przeproszę !

Drogi , boisko , chodnik , wiele innych zadań inne wsie mogą tylko pomarzyć a wam ciągle mało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza