Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tylko dwoje kandydatów na burmistrza Nowogrodźca?
~~Groszkowa Petunia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:32
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mieszkaniec napisał(a): Ja dzisiaj miałem bardzo udany dzień w ciągu kilku minut zdołałem przekonać 6 osób, które miały głosować na Relicha a jak ich uświadomiłem to powiedzieli ,że w życiu na niego nie zagłosują i będą głosować na Panią Joannę ,na dodatek przyjechała córka z Bolesławca i powiedziała, że się nie przemeldowała i będzie głosować w Nowogrodźcu a za ten widok tych 3 muszkieterów w basenie jest tak zniesmaczona i również nie odda głosu na praktycznie byłego już burmistrza .!

Boże widzisz i nie grzmisz , Tylko ci powiedzieli że nie zagłosują na bank zagłosują za nim . Takie bzdury co piszesz to nawet przedszkolak nie wieży . Dobrze że już cisza wyborcza bo te wasze wpisy to upodlenie innych . Sam pokazujesz jaki podłym człowiekiem jesteś . Normalny człowiek nie namawia innych , bo każdy ma swoje zdanie .
Podły to ty jesteś ,ludzie są nieświadomi nawet nie wiedzieli że Relich jest z partii Ziobrystów którzy przez 8 lat łupili Polaków ,a Boga to w to nie mieszaj .Zagłosują za nim na ten bank w którym był niby dyrektorem .!!!!
A ty masz dowody na to , że był w tej partii , bo tu też kłamiesz a to karalne .
Z faktami się nie dyskutuje czekam z utęsknieniem na pozew, jeszcze w trybie wyborczym ,bo z tego co się orientuję to Relich i Kapusta już przepraszali Panią Świder .

Bo ona z byle powodu leci do sądu . Żałosne to .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:41
~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~czerwony mak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~czerwony mak napisał(a): Mamy radnego powiatowego bez munduru Skórę i podaj jakiś jeden przykład co zrobił przez te 5 lat dla Gminy Nowogrodziec poza tym , że dzięki niemu wycięto cztery zdrowe jesiony , Jeszcze zapomniała bym jak własną piersią próbował kiedyś na Sesji w Nowogrodźcu bronić Relicha i nie umiał przeczytać z kartki pisma które sam napisał ludzie mieli ubaw przez pół roku .

O jej tylko nie sikaj po nogach , bo twoja podłość mija się z celem . Zrobił wiele ale takie osoby jak ty to nie chcą widzieć tylko plują jadem .
Podaj jeden przykład a przeproszę !
Drogi , boisko , chodnik , wiele innych zadań inne wsie mogą tylko pomarzyć a wam ciągle mało

Chory człowieku musisz się leczyć ,podaj która to droga została dzięki niemu zrobiona , boisko to nie jest inwestycja powiatowa tylko gminna więc dalej bredzisz , a ten kawałek chodnika to jest już robiony od kilku lat ,4 lata temu były pieniądze w budżecie Gminy ale zostały zabrane na budowę świetlic w Parzycach i Gościszowie .Może jeszcze napiszesz że te świetlice i szatnia Chrobrego za 6,5 miliona to też jego zasługa ,człowieku idź już spać bo bredzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:49
~~Groszkowa Petunia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mieszkaniec napisał(a): Ja dzisiaj miałem bardzo udany dzień w ciągu kilku minut zdołałem przekonać 6 osób, które miały głosować na Relicha a jak ich uświadomiłem to powiedzieli ,że w życiu na niego nie zagłosują i będą głosować na Panią Joannę ,na dodatek przyjechała córka z Bolesławca i powiedziała, że się nie przemeldowała i będzie głosować w Nowogrodźcu a za ten widok tych 3 muszkieterów w basenie jest tak zniesmaczona i również nie odda głosu na praktycznie byłego już burmistrza .!

Boże widzisz i nie grzmisz , Tylko ci powiedzieli że nie zagłosują na bank zagłosują za nim . Takie bzdury co piszesz to nawet przedszkolak nie wieży . Dobrze że już cisza wyborcza bo te wasze wpisy to upodlenie innych . Sam pokazujesz jaki podłym człowiekiem jesteś . Normalny człowiek nie namawia innych , bo każdy ma swoje zdanie .
Podły to ty jesteś ,ludzie są nieświadomi nawet nie wiedzieli że Relich jest z partii Ziobrystów którzy przez 8 lat łupili Polaków ,a Boga to w to nie mieszaj .Zagłosują za nim na ten bank w którym był niby dyrektorem .!!!!
A ty masz dowody na to , że był w tej partii , bo tu też kłamiesz a to karalne .
Z faktami się nie dyskutuje czekam z utęsknieniem na pozew, jeszcze w trybie wyborczym ,bo z tego co się orientuję to Relich i Kapusta już przepraszali Panią Świder .
Bo ona z byle powodu leci do sądu . Żałosne to .

Bo jeżeli wy głosicie kłamstwa że Pani Świder doprowadziła do rozwiązania Klubu piłkarskiego w Parzycach to zadam pytanie ,kto podpisał protokół o rozwiązaniu Klubu ,podpowiem ci prezes ,wice prezes i członek zarządu Kapusta, który później za swoje kłamstwa przepraszał .Po drugie to nie Pani Świder wstrzymała dotację .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Petunia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:53
~~qwerty napisał(a): ~~Groszkowa Petunia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mieszkaniec napisał(a): Ja dzisiaj miałem bardzo udany dzień w ciągu kilku minut zdołałem przekonać 6 osób, które miały głosować na Relicha a jak ich uświadomiłem to powiedzieli ,że w życiu na niego nie zagłosują i będą głosować na Panią Joannę ,na dodatek przyjechała córka z Bolesławca i powiedziała, że się nie przemeldowała i będzie głosować w Nowogrodźcu a za ten widok tych 3 muszkieterów w basenie jest tak zniesmaczona i również nie odda głosu na praktycznie byłego już burmistrza .!

Boże widzisz i nie grzmisz , Tylko ci powiedzieli że nie zagłosują na bank zagłosują za nim . Takie bzdury co piszesz to nawet przedszkolak nie wieży . Dobrze że już cisza wyborcza bo te wasze wpisy to upodlenie innych . Sam pokazujesz jaki podłym człowiekiem jesteś . Normalny człowiek nie namawia innych , bo każdy ma swoje zdanie .
Podły to ty jesteś ,ludzie są nieświadomi nawet nie wiedzieli że Relich jest z partii Ziobrystów którzy przez 8 lat łupili Polaków ,a Boga to w to nie mieszaj .Zagłosują za nim na ten bank w którym był niby dyrektorem .!!!!
A ty masz dowody na to , że był w tej partii , bo tu też kłamiesz a to karalne .
Z faktami się nie dyskutuje czekam z utęsknieniem na pozew, jeszcze w trybie wyborczym ,bo z tego co się orientuję to Relich i Kapusta już przepraszali Panią Świder .
Bo ona z byle powodu leci do sądu . Żałosne to .
Bo jeżeli wy głosicie kłamstwa że Pani Świder doprowadziła do rozwiązania Klubu piłkarskiego w Parzycach to zadam pytanie ,kto podpisał protokół o rozwiązaniu Klubu ,podpowiem ci prezes ,wice prezes i członek zarządu Kapusta, który później za swoje kłamstwa przepraszał .Po drugie to nie Pani Świder wstrzymała dotację .

A gdzie jest napisane że to ona rozwiązała ten klub ? I wstrzymała dotację ? Chore to co jeszcze się wymyśli . Nic i nikt takiego czegoś nie pisał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Petunia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 22:57
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~czerwony mak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~czerwony mak napisał(a): Mamy radnego powiatowego bez munduru Skórę i podaj jakiś jeden przykład co zrobił przez te 5 lat dla Gminy Nowogrodziec poza tym , że dzięki niemu wycięto cztery zdrowe jesiony , Jeszcze zapomniała bym jak własną piersią próbował kiedyś na Sesji w Nowogrodźcu bronić Relicha i nie umiał przeczytać z kartki pisma które sam napisał ludzie mieli ubaw przez pół roku .

O jej tylko nie sikaj po nogach , bo twoja podłość mija się z celem . Zrobił wiele ale takie osoby jak ty to nie chcą widzieć tylko plują jadem .
Podaj jeden przykład a przeproszę !
Drogi , boisko , chodnik , wiele innych zadań inne wsie mogą tylko pomarzyć a wam ciągle mało
Chory człowieku musisz się leczyć ,podaj która to droga została dzięki niemu zrobiona , boisko to nie jest inwestycja powiatowa tylko gminna więc dalej bredzisz , a ten kawałek chodnika to jest już robiony od kilku lat ,4 lata temu były pieniądze w budżecie Gminy ale zostały zabrane na budowę świetlic w Parzycach i Gościszowie .Może jeszcze napiszesz że te świetlice i szatnia Chrobrego za 6,5 miliona to też jego zasługa ,człowieku idź już spać bo bredzisz.

A co zazdrościsz że te świetlice są? To że gmina dała kasę na boisko to każdy wie . Ale radny też o to walczył .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwona Rudbekia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 23:23
~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Blond Nasturcja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Franijo napisał(a): Jak taki jak ja to brawo dla niego . Nie powlekaj błędów bo to zle świadczy o tobie


Co wpis, .to błąd. Błędów się nie "powleka" tylko powiela. Napisać poprawnie się nie potrafi, a rządzić by się chciało !?
Ja rządy mam w czterech literach i to daleko w d......e . Powleka czy powiela to to samo . Jeśli ty masz inne zdanie twoja sprawa .

Niestety nie to samo. A jak ci nie zależy na "korycie", to po co tu gardłujesz za swoim idolem. Jak nie samemu rządzić, bo się nie ma warunków i możliwości, to chociaż do "władzusi" się przytulić!!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwona Rudbekia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 23:27
~~Rdzawoczerwona Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Groszkowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Blond Nasturcja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Franijo napisał(a): Jak taki jak ja to brawo dla niego . Nie powlekaj błędów bo to zle świadczy o tobie


Co wpis, .to błąd. Błędów się nie "powleka" tylko powiela. Napisać poprawnie się nie potrafi, a rządzić by się chciało !?
Ja rządy mam w czterech literach i to daleko w d......e . Powleka czy powiela to to samo . Jeśli ty masz inne zdanie twoja sprawa .
Niestety nie to samo. A jak ci nie zależy na "korycie", to po co tu gardłujesz za swoim idolem. Jak nie samemu rządzić, bo się nie ma warunków i możliwości, to chociaż do "władzusi" się przytulić!!?

Niektórzy nawet przemalowali się na zielono byleby być przy korytku. Dziwię się tylko, że etos partii mniej ważny od korytka dla kogoś. Obrzydliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MariuszCze niezalogowany
6 kwietnia 2024r. o 10:05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza