Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Album: Jubileusz 60-lecia II Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu - 13.01.2024r.

60 lat II Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu - 13.01.2024r.

1/62 - 60 lat II Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu - 13.01.2024r. - zdjęcie nr 1

fot. Kazimierz Marczewski / Bolec.Info, 2024-01-14

~~bartłomiej zzz niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 22:11
Moim zdaniem ta szkoła jest bardzo ale to bardzo rewelacyjna, chodzę tam i wiem jak teraz wygląda nauczanie w tej szkole więc jeżeli ktoś uważa, że w tej szkole jest źle to może w jego czasach tak było ale pamiętajmy, że wszystko się zmienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ferdynant2000 niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 22:16
dzień dobry nazywam się ferdynand i osobiście nigdy nie uczęszczałem do tej szkoły ponieważ była ona poza moje umiejętności ale wiem że budynek ten gromadzi w sobie pełno osób umysłowych i uważam że ten budynek jest za żółty dobranoc państwu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
22 stycznia 2024r. o 15:38
Wspaniała szkoła :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo