Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS -- JAKO STAN UMYSŁU

~~alter 17 godz. 11 min. temu
We Wrocławiu pojawiła się druga w Polsce pralnia społecznie odpowiedzialna, której sponsorem była firma Henkel. Znalazł się w niej zapas proszków do prania, a także nowoczesne urządzenia. Miejsce miało służyć bezdomnym, ale podczas oficjalnego otwarcia firma nie zgodziła się, aby pralnię poświęcił biskup. W odwecie placówka zdecydowała się zwrócić "przekazane środki na wsparcie nowej pralni celem zachowania tożsamości w działaniu stowarzyszenia katolickiego".

Może to prymitywne (ale podobnie zachowało się czarne towarzystwo) ale zapytam czy pralki nie będą prały bez poświęcenia i pokropku ?7 min. temu

NA RE SZ CIE !!!!!! brawo i szacun dla firmy Henkel , od dziś macie nowego wiernego klienta . Oby więcej takich postaw . Klecha dołożyć się do sprzętu nie chciał ale przypiąć się do uroczystości to i owszem . Jeszcze raz BB RR AA WW OO !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS 13 godz. 23 min. temu
Durnie z PiS niszczą Polską gospodarkę. Pytanie czy z czystej głupoty czy też wykonują rozkazy?
Gorzej, że w opozycji jeszcze więksi głupcy i będą to samo robić, a nawet więcej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niech żyje Unia 13 godz. 20 min. temu
Durnie z Unii Europejskiej wspierani przez PiS i opozycję niszczą Polską gospodarkę w imię tęczowo-zielonej religii

https://dorzeczy.pl/opinie/254449/jan-krzysztof-ardanowski-czeka-nas-duza-drozyzna.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stonoga 12 godz. 52 min. temu
W Unii Europejskiej jesteśmy tylko dla pieniędzy, a w NATO, bo liczymy, że nas ... obroni. Żadnej inicjatywy, żadnego podporządkowania się regułom np. demokratycznym (praworządność, prawa człowieka, równowaga władz itp.). Polska znów - w obliczu być może poważnej wojny - jest chorym człowiekiem Europy (i świata). Szkoda, że PiS (Kaczyński, Morawiecki itp.) dyma nas identycznie jak przed wojną sanacja (na spółkę z kościołem). A gdy już wszystko zaczyna się walić, spieprzają za granicę (m.in. przez Zaleszczyki, którędy naczelny tchórz Rydz-Śmigły spieprzał przed wykonywaniem swoich obowiązków).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek 12 godz. 10 min. temu
Ja dałem władze UE bo byłem ich królem więc KE robi tak jak robi. Przyjęli?
Ja Unia a Unia to KE a KO to koko, .........macie jakieś Euro w planie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik 6 godz. 28 min. temu
~~Stonoga napisał(a): W Unii Europejskiej jesteśmy tylko dla pieniędzy, a w NATO, bo liczymy, że nas ... obroni. Żadnej inicjatywy, żadnego podporządkowania się regułom np. demokratycznym (praworządność, prawa człowieka, równowaga władz itp.). Polska znów - w obliczu być może poważnej wojny - jest chorym człowiekiem Europy (i świata). Szkoda, że PiS (Kaczyński, Morawiecki itp.) dyma nas identycznie jak przed wojną sanacja (na spółkę z kościołem). A gdy już wszystko zaczyna się walić, spieprzają za granicę (m.in. przez Zaleszczyki, którędy naczelny tchórz Rydz-Śmigły spieprzał przed wykonywaniem swoich obowiązków).


Polaczki lubią być dymani przez PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ojro jest hojro 5 godz. 48 min. temu
Kiedy zaprosicie € do swego bałaganu finansowego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Fiege - praca !