Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Gerresheimer
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jasnobrązowy Nawłoć 21 godz. 46 min. temu
A ten cały Macierewicz to uratował DUPE nie jednemu żołnierzowi . Bo peło chciał zdrowych , przeszkolonych żołnierzy wywalać z wojska . Wiem prawda zawsze wyborcom peło nie PASUJE . Ale tak było .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski 18 godz. 23 min. temu
Ten cały szmacierewicz to rosyjski szpieg i kłamcą smoleński który roztrwonił miliardy polskich złotych na głupoty, ujawnił nazwiska polskiegobkobtrwywiadu, zabil caracale zabktore i tak zapłaciliśmy, a z milionow dronow i helikopterow nie ma żadnego. W pierwszym dniu gdy zostsl ministrem odeszło z armii bardzo wielu specjalistów. Misiewicza zatrzymano a szmacierewicz po materiale TVN otrzymuje w medal którego już nikt nie chce dostać bo to Hańba i zdrada Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PRAWDA OBJAWIONA 16 godz. 30 min. temu
~~graycar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~PRAWDA OBJAWIONA napisał(a): Wiele milionów naszych rodaków zawdzięcza bardzo wiele Niemcom.
Tam po raz pierwszy zobaczyli jak wygląda poważna praca i jak wygląda przyzwoite wynagrodzenie.
Wiele towarów i urządzeń powszechnego użytku od proszku do prania zaczynając po maszyny do drążenia tuneli pochodzi z Niemiec.
Praca , płaca , towary z Niemiec.
Skąd biorą się ci narzekacze? Unia zła , Niemcy złe a PiS owski socjalizm i katolicyzm dobre.

tam też zobaczyli i POwąchali i umyli starą doopę wermachtowcom,tam też dzięki dopingowi zaznajomili się z szesnastogodzinnym zbieraniem szparagów , to właśnie tam zobaczyli jakie to szczęście gdy już się nie jest Polakiem

Ci co zbierali szparagi sami chcieli pracować jak najwięcej godzin żeby więcej zarobić.
A poza tym głąbie większość małych plantatorów szparag zbiera tylko o swicie kilka godzin bo ma nie przykryte rajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.