Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~felicjan niezalogowany
8 godz. 4 min. temu
~~Tusk załatwi napisał(a): Nowe przepisy od 1 lipca 2024: Zgodnie z przepisami unijnymi, które wchodzą w życie 1 lipca 2024 roku, wszystkie butelki PET oraz kartoniki z napojami będą musiały mieć nakrętki fabrycznie przytwierdzone do opakowania......
Czy w tej uni to euroosły mają choć trochę rozumu? Działają przeciwko ludziom zgromadzonym w unii. W tym kształcie Unia musi zniknąć......

Gdybyś nie śmiecił to nie potrzebne byłyby takie przepisy czy to unijne czy kogokolwiek. Zdrowie jest najważniejsze a nie interesy jakiejkolwiek grupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kw niezalogowany
8 godz. 0 min. temu
~~Błękitnoszary Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tusk załatwi napisał(a): Nowe przepisy od 1 lipca 2024: Zgodnie z przepisami unijnymi, które wchodzą w życie 1 lipca 2024 roku, wszystkie butelki PET oraz kartoniki z napojami będą musiały mieć nakrętki fabrycznie przytwierdzone do opakowania......
Czy w tej uni to euroosły mają choć trochę rozumu? Działają przeciwko ludziom zgromadzonym w unii. W tym kształcie Unia musi zniknąć......

Widzę ,że jesteś taki tępy jak ten pisowski matoł z solidarnej polski , który publicznie szarpał się z nakrętką a wystarczy ją tylko przesunąć w bok i można pić z butelki .

Przesunięty to ty masz mózg,za grosz rozumu,jak te pseudo elity z brukseli, osoba starsza ma problem z zakręceniem takich butelk, lecz co to obchodzi POstępaka, ważne że się utrudnia życie innym
~~8 gwiazdk niezalogowany
7 godz. 51 min. temu
~~Kw napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnoszary Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tusk załatwi napisał(a): Nowe przepisy od 1 lipca 2024: Zgodnie z przepisami unijnymi, które wchodzą w życie 1 lipca 2024 roku, wszystkie butelki PET oraz kartoniki z napojami będą musiały mieć nakrętki fabrycznie przytwierdzone do opakowania......

Widzę ,że jesteś taki tępy jak ten pisowski matoł z solidarnej polski , który publicznie szarpał się z nakrętką a wystarczy ją tylko przesunąć w bok i można pić z butelki .
Przesunięty to ty masz mózg,za grosz rozumu,jak te pseudo elity z brukseli, osoba starsza ma problem z zakręceniem takich butelk, lecz co to obchodzi POstępaka, ważne że się utrudnia życie innym

Za to ty masz cwelu wyprany przez PISdzielców mózg ,Ja jestem starszy i nie mam najmniejszego problemu z zakręceniem i odkręceniem takiej butelki ,Widać ,że się napatrzyłeś jak ten durny Kaleta szarpał się z tą butelką .
~~ niezalogowany
7 godz. 21 min. temu
~~8 gwiazdk napisał(a): Za to ty masz cwelu wyprany przez PISdzielców mózg ,Ja jestem starszy i nie mam najmniejszego problemu z zakręceniem i odkręceniem takiej butelki ,Widać ,że się napatrzyłeś jak ten durny Kaleta szarpał się z tą butelką .

Woda nawadnia czy nie ? Zanim odpowiesz zastanów się czy nie złamiesz unijnych dyrektyw ! :-)
~~Spopielała Krzewuszka niezalogowany
6 godz. 25 min. temu
w eurokołchozie to thebil pogania thebilem.
czy oni wprowadzili chociaż jedną mądrą ustawę służącą ludziom?
Nie wiem komu ma służyć cały ten eurokołchoz.
Chyba tylko putlerowi i islamskim ekstremistom
~~ niezalogowany
2 min. temu
~~8 gwiazdk napisał(a): Ja jestem starszy i nie mam najmniejszego problemu z zakręceniem i odkręceniem takiej butelki ,Widać ,że się napatrzyłeś jak ten durny Kaleta szarpał się z tą butelką .

Hehehe......uwierzył że zbawi świat pijąc z zakrętką w oku przez co przegapił miliony ton śmieci wwożonych z Niemiec do Polski.... Niedługo zaczyna się zasypywanie odpadami kamieniołomu w Rakowicach.....
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima