Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedam lub oddam/przyjmę za piwko lub inne płyny czy słodkości :)

~~Poznajmy się niezalogowany
3 lipca 2024r. o 8:55
~~Zapraszam na spotkanie napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poznam kochankę napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Poznam kochankę napisał(a): Do długiej relacji , B-c i okolice . Ja 50 lat szczupły zadbany . Jesteś zdecydowana do kontaktu napisz sms; tel 888 537 437 , ustalimy szczegóły.Każde spotkanie zadowolenie zł + .


Tak

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~seba niezalogowany
7 lipca 2024r. o 3:28
gdzie w B-c mozna porobić zdjecia plenerowe (odwazniejsze)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seb niezalogowany
10 lipca 2024r. o 8:46
~~Jasnobłękitny Ubiorek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowozłoty Czyściec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PhilipsS napisał(a): Portal bolec.info, niegdyś dynamiczny i innowacyjny punkt spotkań społeczności lokalnej, wydaje się być obecnie w stanie stagnacji. Strona ta, która była kiedyś znana z angażowania użytkowników i oferowania praktycznych funkcjonalności, takich jak możliwość bezpośredniej wymiany wiadomości między użytkownikami, niestety zatrzymała się w rozwoju. W ciągu ostatnich lat nie zaszły żadne znaczące zmiany ani aktualizacje, co skutkuje wrażeniem, że platforma została opuszczona. Rezygnacja z wcześniej dostępnych, wartościowych funkcji tylko pogłębia tę sytuację, sprawiając, że strona nie tylko przestaje nadążać za potrzebami swojej społeczności, ale wręcz odstaje od nowoczesnych standardów internetowych. W obecnej formie bolec.info sprawia wrażenie, jakby bezpowrotnie zatrzymała się kilka lat temu, nie podejmując prób adaptacji do zmieniającego się środowiska cyfrowego. Wielka szkoda, mam wrażenie, że Bolec.Info upada

100/100
a pamiętasz jak było tu obiecywane przez admina powroty do starych ,dobrych zasad?...tyle że na obietnicach się skończyło...;D
tyle że kiedyś byli to inni ludzie i inne zwyczaje...

A forum wygląda jak opuszczone przez admina, spisy w obcych językach zaśmiecające treść (chyba że chodzi o większą klikalność stron i wyświetlanie reklam), artykuły z błędami - to na tym portalu standard.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ShawnBus niezalogowany
11 lipca 2024r. o 13:47
more trader joe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kris niezalogowany
14 lipca 2024r. o 11:20
~~seba napisał(a): gdzie w B-c mozna porobić zdjecia plenerowe (odwazniejsze)?


Nie o samo miejsce tylko chodzi tylko otoczenie.tajgi czy tropikow tu nie ma ale jaki krajobraz (sceneria) by ci odpowiadala a zaraz wpadnę na ciekawa miejscowe (tudzież odosobniona)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jewelsog niezalogowany
przedwczoraj o 23:36
Prepare yourself to open the trendiest wireless earbuds attachments of the season, designed to improve your audio immersion to unmatched levels of fashion and functionality. These attachments, spanning chic shells to revolutionary power sources, are carefully created to enhance your wireless earbuds while boosting their usability. Whether you long for extra security, practical container resolutions, or tailored flair, there's an accessory specially made to accommodate your needs. Explore the latest trends in AirPods extras and craft a fearless pronouncement with your sound devices. With their trendy aesthetics and first-class resources, these extras are certain to snatch eyes and boost your tech-savviness status.
Colorful Silicone Earbuds Replacement Rubber Ear Tips
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.