Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Procesy sądowe zamiast galerii
~~Śnieżnobiała Gęsiówka niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 11:10
może któryś z ....dziennikarzy wróci do tej sprawy?
bo od chyba 2018 raczej milczą ...podobnie zresztą jak w kilku innych sprawach pomimo wcześniejszych deklaracji w typie - ''będziemy sprawę monitorować'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
17 czerwca 2024r. o 18:16
Jakich dziennikarzy , jakich wróci .? Tłusty BERNARD jak dziecko , wytnę to tematu nie ma. A skąd te prywatne helikoptery , a kto w nich się buja, a dlaczego paliwo o 50 gr. droższe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie