Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu nie stwierdzono koronawirusa
~~Czarnawa Kuningamia niezalogowany
2 marca 2020r. o 14:31
~~Brunatnoczerwona Lobelia napisał(a): Koronowirusa nie stwierdzono, natomiast na portalach szaleje "tęczowa zaraza". Czy zarażonych można poddać kwarantannie ?
Tobie patafianie kwarantanna czy jakiekolwiek leczenie nie pomogą ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pILNE niezalogowany
29 lutego 2024r. o 0:04
Nie stwierdzono .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
29 lutego 2024r. o 1:23
Przeczytałem te wszystkie historyczne komentarze i wychodzi na to,że covida do Polski prawdopodobnie przytargal Biedroń,który wraz z partnerem pojechał sobie beztrosko do Chin w tych kluczowych dla historii ludzkości dniach .Dziwne,że nikt mu tego mnie wytyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Osteospermum niezalogowany
29 lutego 2024r. o 17:07
to tak jak u pijanego
w alkoholu krwi nie stwierdzono
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza