Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oficjalne otwarcie laboratorium
~~Grafitowy Cypryśnik 13 maja 2020r. o 22:15
Błazenada, to zdjęcie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Cypryśnik 13 maja 2020r. o 22:19
Zdjęcie notabli, to zdjęcie niczym RUTKOWSKI PATROL!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Kopytnik 13 maja 2020r. o 22:26
~~Czerwona Dynia napisał(a): Te opinie potwierdził lekarz ze szpitala dziecięcego w Pekinie, Zhu Linsheng, który przyznał, że maseczki mogą znacząco ograniczyć dopływ tlenu do organizmu, co w niektórych, bardzo skrajnych przypadkach, może doprowadzić nawet do śmierci.

A jak jeszcze bedzie to w zasięgu 5G - to już wszyscy umrą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Cypryśnik 13 maja 2020r. o 22:27
~~Złotobrązowy Kopytnik napisał(a): ....Chcesz pogrzebu ,oddaj chorego miejscowym . Jak kochasz ,zapłać każde pieniądze aby tu nie trafił .

Jasne - jedź do Zgorzelca
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/sulikow-nastolatek-jezdzil-od-szpitala-do-szpitala-zmarl/sb60z9z#slajd-1
Wolę 100 razy do Zgorzelca niż raz w Bolesławcu!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sinawy Buk 13 maja 2020r. o 22:37
"""Zrobili szpital jednoimienny,zabrali dostęp do leczenia przewlekłych I nagłych chorób a teraz SUKCES ZE LABORATORIUM DLA CORONAWIRUSA I Hiva.A 100 tyś powiat nie ma swojego szpitala.Naprawde gratulowac poczucia humoru Panom ze zdjecia! """"" I TAK DBAJA O MIESZKANCOW,NIEMOWIAC O ZARAZONYM PERSONELU . TO PRZEKUWANIE PORAZKI W SUKCES NIE MA KOŃCA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Krokosmia 13 maja 2020r. o 22:48
Tak się zastanawiam ,gdzie się pochowali nasi miejscowi lekarze? Czy oni też wierzą w te brednie polityków o zagrożeniu koronawirusem? Jeśli wierzą,to trudno-nikt mu nie zabrania być idiotą.A jeśli nie wierzą ,to mogli by się skrzyknąć i zaprotestować zamieszczając ,chociażby na bolcu,jakiś list otwarty o tej pseudo epidemii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Groszek 13 maja 2020r. o 22:49
Tu chodzi o to, aby się pochwalić, czy to będzie działało to już inna sprawa, maja to w d...., raczej. Tak zwane budowanie pomników, czyli pochwalić się, że coś zrobiłem - ale najlepiej jakby z tego nie korzystano, bo jeszcze się zużyje a co gorsza - będzie to pochłaniało jakieś koszta i braknie na premie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Krokosmia 13 maja 2020r. o 22:50
~~Jasnozielona Krokosmia napisał(a): Tak się zastanawiam ,gdzie się pochowali nasi miejscowi lekarze? Czy oni też wierzą w te brednie polityków o zagrożeniu koronawirusem? Jeśli wierzą,to trudno-nikt mu nie zabrania być idiotą.A jeśli nie wierzą ,to mogli by się skrzyknąć i zaprotestować zamieszczając ,chociażby na bolcu,jakiś list otwarty o tej pseudo epidemii.
miało być -nikt nikomu nie zabrani być idiotą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.