Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Praca w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oficjalne otwarcie laboratorium
~~Zielonkawobłękitny Kalocefalus 17 maja 2020r. o 12:26
~~Jasnozielona Krokosmia napisał(a): Tak się zastanawiam ,gdzie się pochowali nasi miejscowi lekarze? Czy oni też wierzą w te brednie polityków o zagrożeniu koronawirusem? Jeśli wierzą,to trudno-nikt mu nie zabrania być idiotą.A jeśli nie wierzą ,to mogli by się skrzyknąć i zaprotestować zamieszczając ,chociażby na bolcu,jakiś list otwarty o tej pseudo epidemii.


Nasi lekarze w przychodniach chronią przede wszystkim siebie.Ciekawe, czy otrzymują postojowe, bo tak na prawdę chyba nie wykonują swoich codziennych obowiązków, ograniczając się do wypisywania e-recept drogą on-line.Chyba się nie mylę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Groszkowy Bieluń 17 maja 2020r. o 12:26
Oficjalne juz było a funkcjonalnego jeszcze nie :).Tak to teraz jest.:)najpierw pompa w górę!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladożółty Maczek 17 maja 2020r. o 14:29
Po pandemii będą badać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.