Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Jaskier polny niezalogowany
14 godz. 10 min. temu
Jak to jest że kiedy dochodzi do protestów i strajków jakiejś branży pojawia się Solidarność rządowa i zawiera się porozumienia poza plecami innych związków i zatwierdza się coś co jest przeciwne tym którzy strajkują? Na przykład braża chce podwyżek 1000 zł a pojawia się Solidarność i ta przystaje na podwyżki 450 zł.
To jest prawdziwe oblicze Solidarności która już dawno przestała robić coś w kierunku pracownika zajmując się sama sobą i własnymi przywilejami rządowymi. Kiedyś sprzedali własne poglądy ,sprzedali szarego robotnika dzisiaj sprzedali siebie. Kompletny upadek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz