Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

11445
PanM
8 listopada 2020r. o 17:36
Janusz i Lucjan , proszę Was.
Fakt macie obaj skrajnie rozbieżne poglądy .Skrajny stosunek do religii.
Moim zdaniem to nie powód do konfliktu i wzajemnego wyszydzania.
Podaliście sobie rękę i ok.
Nie ukrywam że ja czytając te utarczki mam również Niesmak.
Każdy z Was ma prawo do wychwalania tego co mu bliskie i krytyki tego co mu obce . Tu jest Ok.
Nie ma potrzeby podpinać pod to wycieczek osobistych. Mi chyba też gdzie tam w ferworze zdarzyło. Za swoje przepraszam.
P.S Lucek , Janusz jest moim znajomym nie przyjacielem.
A co do Ciebie , nadal Cię prywatnie szanuje , bo niby dlaczego nie.[img=1604853381_1fja4kw.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 18:15
Janusz - Horusie - ostatni Twój wpis pozostawię bez komentarza , Przemek dzięki któremu spotkaliśmy się napisał coś co Tobie i mnie powinno dać dużo do przemyślenia .
Mnie na to stać , oby i Ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 18:50
PanM napisał(a): Janusz i Lucjan , proszę Was.
Fakt macie obaj skrajnie rozbieżne poglądy .Skrajny stosunek do religii.
Moim zdaniem to nie powód do konfliktu i wzajemnego wyszydzania.
Podaliście sobie rękę i ok.
Nie ukrywam że ja czytając te utarczki mam również Niesmak.
Każdy z Was ma prawo do wychwalania tego co mu bliskie i krytyki tego co mu obce . Tu jest Ok.
Nie ma potrzeby podpinać pod to wycieczek osobistych. Mi chyba też gdzie tam w ferworze zdarzyło. Za swoje przepraszam.
P.S Lucek , Janusz jest moim znajomym nie przyjacielem.
A co do Ciebie , nadal Cię prywatnie szanuje , bo niby dlaczego nie.[img=1604853381_1fja4kw.jpg]


Przemek ...
mamy skrajnie różne polądy...to niezaprzeczalny fakt...
i ''olał '' bym te jego wywody ale kiedy kłamie mieszając w to mnie to wybacz ale nie mogłem tego pozostawić bez odpowiedzi...
kto myśli i ma odrobinę chęci może sobie sprawdzić kto pierwszy zaczął te ''wycieczki osobiste''...;)


podaliśmy sobie rękę ?...to fakt...

na powitanie jak przystało na grzecznościowa formę powitania ...nic więcej...

reszta- NIE BĘDZIE TU PERSONALIZOWAŁ SWOICH POSTÓW a pominę je milczeniem ...

nawet te jego bzdury że coś tam niby z naszej rozmowy ujawniłem na forum...
pytam konkretnie co ?
nie odpowiedział ...
jak dla mnie niech hołubi tą swoją ''legendę o ''s''

do tego konkretnie będę się odnosił ...nie do niego ...

piszę o dudzie a on co?
traktuje to jako atak na siebie...;)
a kim on tak na prawdę jest?

czytałeś jego komentarz o Pani Maślickiej?
nie znam kobiety ale chociaż mi do jej poglądów daleko nie pisałbym o niej w takim tonie...
ktoś tam napisał po chamsku a Lucjan co?
jak zwykle...jak to on ...
podpisał się pod tym ...;)

Przemek ...ja wiem że ty jesteś w pewnych kwestiach - nazwę to ''powściągliwy'' - ale nie wymagaj tego ode mnie...;)


szanujesz mnie?
a to dziękuję ...
tak jak za te kwiaty ale facjatę to mógłbyś chociaż lekko ''uprzystojnić '' :]



Dopisane 08.11.2020r. o godz. 18:50:

M21W2 napisał(a): Janusz - Horusie - ostatni Twój wpis pozostawię bez komentarza , Przemek dzięki któremu spotkaliśmy się napisał coś co Tobie i mnie powinno dać dużo do przemyślenia .
Mnie na to stać , oby i Ciebie .


nie wierzę ci ...
skłamałeś w sprawie rozmowy u Przemka ..
zrobiłeś to tu ..na forum...
nie wierzą ci ...
kiedyś napisałeś o mnie że ''jestem zamknięty w sobie''

otóż nie ...jestem tylko ostrożny bo jestem przekonany że kiedyś możesz i ty jakieś sprawy tu upublicznić...

odpowiedz sobie sam dlaczego Przemkowi wierzę a to tobie nie...
odpowiedz sobie sam dlaczego z Przemkiem kiedy toczyliśmy ''boje'' o Palikota nie doszliśmy do takiego poziomu agresji by to nas skłóciło a dzisiaj się z tego śmiejemy...

jeśli masz ze zrozumieniem tego jakieś problemy -napisz ...
wyjaśnię ci ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Starzec niezalogowany
8 listopada 2020r. o 19:01
Czy wy Panowie nie możecie między sobą dyskutować gdzie indziej. Ktoś zakłada temat i zaraz wokół niego okładanie się pałkami 4 stałych tu bywalców. Spotkajcie się w parku dajcie sobie po mordzie albo umówcie się gdzieś na dyskusję a nie zanudzajcie wzajemnymi pretensjami do siebie pozostałych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 19:11
Horus napisał(a):
PanM napisał(a): Janusz i Lucjan , proszę Was.
Fakt macie obaj skrajnie rozbieżne poglądy .Skrajny stosunek do religii.
Moim zdaniem to nie powód do konfliktu i wzajemnego wyszydzania.
Podaliście sobie rękę i ok.
Nie ukrywam że ja czytając te utarczki mam również Niesmak.
Każdy z Was ma prawo do wychwalania tego co mu bliskie i krytyki tego co mu obce . Tu jest Ok.
Nie ma potrzeby podpinać pod to wycieczek osobistych. Mi chyba też gdzie tam w ferworze zdarzyło. Za swoje przepraszam.
P.S Lucek , Janusz jest moim znajomym nie przyjacielem.
A co do Ciebie , nadal Cię prywatnie szanuje , bo niby dlaczego nie.[img=1604853381_1fja4kw.jpg]


Przemek ...
mamy skrajnie różne polądy...to niezaprzeczalny fakt...
i ''olał '' bym te jego wywody ale kiedy kłamie mieszając w to mnie to wybacz ale nie mogłem tego pozostawić bez odpowiedzi...
kto myśli i ma odrobinę chęci może sobie sprawdzić kto pierwszy zaczął te ''wycieczki osobiste''...;)


podaliśmy sobie rękę ?...to fakt...

na powitanie jak przystało na grzecznościowa formę powitania ...nic więcej...

reszta- NIE BĘDZIE TU PERSONALIZOWAŁ SWOICH POSTÓW a pominę je milczeniem ...

nawet te jego bzdury że coś tam niby z naszej rozmowy ujawniłem na forum...
pytam konkretnie co ?
nie odpowiedział ...
jak dla mnie niech hołubi tą swoją ''legendę o ''s''

do tego konkretnie będę się odnosił ...nie do niego ...

piszę o dudzie a on co?
traktuje to jako atak na siebie...;)
a kim on tak na prawdę jest?

czytałeś jego komentarz o Pani Maślickiej?
nie znam kobiety ale chociaż mi do jej poglądów daleko nie pisałbym o niej w takim tonie...
ktoś tam napisał po chamsku a Lucjan co?
jak zwykle...jak to on ...
podpisał się pod tym ...;)

Przemek ...ja wiem że ty jesteś w pewnych kwestiach - nazwę to ''powściągliwy'' - ale nie wymagaj tego ode mnie...;)


szanujesz mnie?
a to dziękuję ...
tak jak za te kwiaty ale facjatę to mógłbyś chociaż lekko ''uprzystojnić '' :]



Podły kłamco jak można odpowiadać na Twoje slogany .
Odnoś się do Solidarności , stałem w jej obronie w czasach propagandy Urbana , będę stał teraz - Urbanie - bis .
Łapy precz od tych co zrobili coś dla Polski .
Ujawniłeś w kłamliwy sposób rozmowę o Solidarności , trwała ona nie więcej niż 1 min .
Odmawiasz mi prawa oceny Pani Maślickiej , kim Ty jesteś obłudniku manipulatorze .






Dopisane 08.11.2020r. o godz. 19:11:

~~Iliowobłękitny Starzec napisał(a): Czy wy Panowie nie możecie między sobą dyskutować gdzie indziej. Ktoś zakłada temat i zaraz wokół niego okładanie się pałkami 4 stałych tu bywalców. Spotkajcie się w parku dajcie sobie po mordzie albo umówcie się gdzieś na dyskusję a nie zanudzajcie wzajemnymi pretensjami do siebie pozostałych.


Przepraszam , mam wadę atakowany odpowiadam .
Proszę o wypowiedź w temacie , podyskutujemy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Wrzosiec niezalogowany
8 listopada 2020r. o 19:27
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):
PanM napisał(a): Janusz i Lucjan , proszę Was.
Fakt macie obaj skrajnie rozbieżne poglądy .Skrajny stosunek do religii.
Moim zdaniem to nie powód do konfliktu i wzajemnego wyszydzania.
Podaliście sobie rękę i ok.
Nie ukrywam że ja czytając te utarczki mam również Niesmak.
Każdy z Was ma prawo do wychwalania tego co mu bliskie i krytyki tego co mu obce . Tu jest Ok.
Nie ma potrzeby podpinać pod to wycieczek osobistych. Mi chyba też gdzie tam w ferworze zdarzyło. Za swoje przepraszam.
P.S Lucek , Janusz jest moim znajomym nie przyjacielem.
A co do Ciebie , nadal Cię prywatnie szanuje , bo niby dlaczego nie.[img=1604853381_1fja4kw.jpg]


Przemek ...
mamy skrajnie różne polądy...to niezaprzeczalny fakt...
i ''olał '' bym te jego wywody ale kiedy kłamie mieszając w to mnie to wybacz ale nie mogłem tego pozostawić bez odpowiedzi...
kto myśli i ma odrobinę chęci może sobie sprawdzić kto pierwszy zaczął te ''wycieczki osobiste''...;)


podaliśmy sobie rękę ?...to fakt...

na powitanie jak przystało na grzecznościowa formę powitania ...nic więcej...

reszta- NIE BĘDZIE TU PERSONALIZOWAŁ SWOICH POSTÓW a pominę je milczeniem ...

nawet te jego bzdury że coś tam niby z naszej rozmowy ujawniłem na forum...
pytam konkretnie co ?
nie odpowiedział ...
jak dla mnie niech hołubi tą swoją ''legendę o ''s''

do tego konkretnie będę się odnosił ...nie do niego ...

piszę o dudzie a on co?
traktuje to jako atak na siebie...;)
a kim on tak na prawdę jest?

czytałeś jego komentarz o Pani Maślickiej?
nie znam kobiety ale chociaż mi do jej poglądów daleko nie pisałbym o niej w takim tonie...
ktoś tam napisał po chamsku a Lucjan co?
jak zwykle...jak to on ...
podpisał się pod tym ...;)

Przemek ...ja wiem że ty jesteś w pewnych kwestiach - nazwę to ''powściągliwy'' - ale nie wymagaj tego ode mnie...;)


szanujesz mnie?
a to dziękuję ...
tak jak za te kwiaty ale facjatę to mógłbyś chociaż lekko ''uprzystojnić '' :]



Podły kłamco jak można odpowiadać na Twoje slogany .
Odnoś się do Solidarności , stałem w jej obronie w czasach propagandy Urbana , będę stał teraz - Urbanie - bis .
Łapy precz od tych co zrobili coś dla Polski .
Ujawniłeś w kłamliwy sposób rozmowę o Solidarności , trwała ona nie więcej niż 1 min .
Odmawiasz mi prawa oceny Pani Maślickiej , kim Ty jesteś obłudniku manipulatorze .



Dopisane 08.11.2020r. o godz. 19:11:
~~Iliowobłękitny Starzec napisał(a): Czy wy Panowie nie możecie między sobą dyskutować gdzie indziej. Ktoś zakłada temat i zaraz wokół niego okładanie się pałkami 4 stałych tu bywalców. Spotkajcie się w parku dajcie sobie po mordzie albo umówcie się gdzieś na dyskusję a nie zanudzajcie wzajemnymi pretensjami do siebie pozostałych.


Przepraszam , mam wadę atakowany odpowiadam .
Proszę o wypowiedź w temacie , podyskutujemy .

Pan M na zdjęciu sfatygowany troszku, ale z wyczuwalną nutką optymizmu...:)
A, że "Urban-bis" to od dawna nie jest żadną tajemnicą, nawet dla dzieci w piaskownicy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 listopada 2020r. o 19:31
M21W2 napisał(a):

Nie wyszło nie z tym podłym człowieczkiem , spotkanie a Tobą i Januszem to moja porażka i niech tak zostanie .



Dlatego mnie nie było Lucjanie. Czułem pismo nosem , ja stary alkoholik prostak i cham :D
Ale gdyby Przemo chciał jeszcze raz zorganizować obicie mordy Głupiej Papugi we własnym patio ... idę jak w dym :D

Przemo ... czy będziesz tak gościnny , głupi ateisto :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Dynia niezalogowany
8 listopada 2020r. o 19:32
Na zdjęciu jest prawicowy-narodowiec z toruńskich legionów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza