Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

11445
PanM
8 listopada 2020r. o 12:37
Stosując retorykę katolicką w stosunku do normalnych ludzi , wypadało by pozamykać kościoły. Modlić się można w domu .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 12:38
M21W2 napisał(a):
~~Żółtorudy Wrzosiec napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Cały Ty Januszu.


Przekonujesz się jaki to fałszywiec? Nie zasługiwał na podanie ręki co od początku wiedziałem. Szkoda na chama czasu.


Wrzosiec masz rację , Janusz jak go zwał tak zwał jednego jestem pewien , jest to człowiek o dwóch twarzach .
W towarzyskich spotkaniach zaskoczył mnie pozytywnie .
Przed komputerem wraca do insynuacji , puszcza wodze fantazji i pisze chamskie komentarze jak ten o mnie .
Jest coś co go w pewnym aczkolwiek niewielkim stopniu usprawiedliwia , typowe dziecko PRL-u przesiąknięte komunistyczną anty kościelną , anty solidarnościową propagandą jedynie słusznej partii .
Zdecydowana większość jego komentarzy to ad personam .
Uderza w osobę w celu zdyskredytowania .
Zbyt mocno przesiąkł uwielbieniem samego siebie i pogardą dla innych mających odmienne od niego poglądy .




ty czytasz co piszesz?
przed kompem ci coś ''insynuuję''?
prosto w twarz u Przemka mówiłem ci co myślę o tej twojej ''s''
nadal widzisz tu moje ''chamstwo'' bo mówienie i pisanie ci tego co myślę jest ci nie po myśli , boli...
ty nie szukaj dla mnie jakichś ''usprawiedliwień'' ...w typie ''dziecko PRL-u''

jesteś hipokrytą ...to słowo którego się najbardziej obawiasz i dlatego prosiłeś by go w odniesieniu do twojej osoby nie używać...

byłeś na jakimś marszu protestujących kobiet?...nie
ale na nadchodzący marsz ''chołoty'' biegłbyś w podskokach ...hahaha

czytaj to...
to twoja ''wizytówka''


''Zdecydowana większość jego komentarzy to ad personam .
Uderza w osobę w celu zdyskredytowania .
Zbyt mocno przesiąkł uwielbieniem samego siebie i pogardą dla innych mających odmienne od niego poglądy . ''

a teraz pierdzielnij kolejny opis swojej ''walki''
błyśnij orderami ...hahaha

widzisz jak bardzo ci pasuje jakiś wpis ''wrzośca''?


''Nie zasługiwał na podanie ręki co od początku wiedziałem. Szkoda na chama czasu.

Wrzosiec masz rację , ''

ale ktokolwiek napisze ci słowo krytyki to ''cham'' i ''ad personam''

;)

zaprzecz że o tym że powiedziałem ci w ''oczy'' jak widzę twoją ''s'' a nazwę cię tutaj wprost pospolitym łgarzem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 13:22
Horusie , możesz mnie nazywać jak chcesz każdym słowem poniżasz się coraz bardziej .

Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia .

Powodzenia w wyszukiwaniu epitetów .

Moja odpowiedź jest na Twoje brednie , cytuję :

Lucjan ...to ciebie pożera strach ...strach że po upadku legendy ''s'' twoja też runie...;)

marzą ci sie obozy internowania jak widzę ...
kogo byś tam ty osobiście zamykał ?
coś mi się widzi że Przemka i mnie ...

''bojowniku'' pisowski


Po co wylewasz łzy , płaczku , spotkanie zacząłeś od krytyki Solidarności i pouczaniu mnie że nie powinienem przyjąć odznaczenia .
Po mojej odpowiedzi zamknęliśmy ten temat .

Przemek prosił aby nie wyszło nic o czym na jego posesji rozmawialiśmy , jęzor swędzi .

Mieliście tematy którymi bardziej się podniecaliście .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
8 listopada 2020r. o 13:24
Najdziwniejsze jest to, że najwięcej do powiedzenia w tematach kościoła, protestów, rządowych mają do powiedzenia dzieci osób które służyły kiedyś komuchom. Przypadek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 13:37
PanM napisał(a): Stosując retorykę katolicką w stosunku do normalnych ludzi , wypadało by pozamykać kościoły. Modlić się można w domu .


Kto to są ci normalni , czy to tylko Ty i Tobie podobni ? , popierasz zgromadzenia kilkuset osobowe , przeszkadza Tobie jedna osoba na 15 m kwadratowych w Kościele ?.

Wejdź do Kościoła nie lękaj się , nikt tam nie dzieli ludzi jak TY , zobaczysz jak są przestrzegane zalecenia sanitarne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 14:20
M21W2 napisał(a):

Po co wylewasz łzy , płaczku , spotkanie zacząłeś od krytyki Solidarności i pouczaniu mnie że nie powinienem przyjąć odznaczenia .
Po mojej odpowiedzi zamknęliśmy ten temat .

Przemek prosił aby nie wyszło nic o czym na jego posesji rozmawialiśmy , jęzor swędzi .

Mieliście tematy którymi bardziej się podniecaliście .


więc czemu tu kłamiesz że prosto w oczy ci czegoś nie powiedziałem?
a co to niby ''wyszło'' z rozmowy u Przemka?


my mieliśmy tematy?
a ty co robiłeś ?
sam nakręcałeś rozmowę ...

na czym to polegało?

wyglądało to mniej więej tak....

ja to...ja tamto...ja na Wizowie ...ja odznaczony...

to ty nazywasz ''dyskusją''?

egocentryku...:]


napisał bym ci więcej ale kiedyś na fb komuś coś obiecałem ...
słowa dotrzymam ...



Dopisane 08.11.2020r. o godz. 14:20:

a tu okazuje się że w tym roku ''du.pa'' z marszów zwanych ''niepodległościowymi''
oczywiście patrząc na to oczkami tzw.''narodowca''

bo po niedzieli okazuje się że już nie czerwona a czarna strefa w całym kraju...

''oczywiście nie obejmie wszelkich baderów ,zenderów, kauflandów czy biedroneczek ...
ominie też banki i kościoły ...

nie ominie szewców i fryzjerów ...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
8 listopada 2020r. o 14:36
Falco, do tej pani też napisałeś komentarz? Który to twój bo podpisy są zamazane?

https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to-dla-nas-wazne/mama-niepelnosprawnego-syna-pokazala-szokujace-wiadomosci/dcnv770
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 15:47
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Falco, do tej pani też napisałeś komentarz? Który to twój bo podpisy są zamazane?

https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to-dla-nas-wazne/mama-niepelnosprawnego-syna-pokazala-szokujace-wiadomosci/dcnv770


widzę link i to mi wystarczy...
nie było mnie tam więc i mojego wpisu tam być nie może

jak ''wiesz '' coś co by mojemu twierdzeniu przeczyło zrób kopię i ją tu wklej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu